reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

Tak, jabłka to węglowodany. Ponieważ zawieraja cukier.
Kbetina lubię tę sukienkę, choć raz w życiu miałam ja na sobie.
Dopóki nie zrzucę tych 3 kg to nic nie chcę kupywać, zeby potem nie wisiało.
 
reklama
Cwietka prosze Cię kobietko ;-) Ja pod L podchodze ;-) i niestety brzuch mi widać :-( a w dół w tym rozmiarze nie mam szans ;-)
 
Cwietka nie marudze tylko sie ciesze jak dziecko!!! Brakuje mi 10 kg do wymarzonych 70 ale skóra na brzuchu robi swoje i cycory o jakieś dwa rozmaiwry większe jak nie lepiej tez robią swoje :-) Wlasnie był dziadek i mówi, że baaardzo schudłam. Mimo 80 czuje się nieziemsko seksi, ubieram sie tak jak lubie i olewam brzuch...Nie podoba mi sie moje ciało rozebrane ale mojemu M nie przeszkadza więc ja nic nie mówie o rozstepach..Czesto faceci to zauważaja jak my zauwazamy :-)
I wiecie co??? szok ale naprawde jak mam oficjalnie 3 z przodu to się czuje taka kobieca i dojrzała i mam wrażenie, że zaczyna się najlepszy okres mojego życia i , ze WSZYSTKO przedemną :-) Jestem piekna, mam dwoje dzieci, swiadoma swojego ciała a do tego nadal młoda :-)
 
I wiecie co??? szok ale naprawde jak mam oficjalnie 3 z przodu to się czuje taka kobieca i dojrzała i mam wrażenie, że zaczyna się najlepszy okres mojego życia i , ze WSZYSTKO przedemną :-) Jestem piekna, mam dwoje dzieci, swiadoma swojego ciała a do tego nadal młoda :-)

Nosz, przecież Ci mówiłyśmy z Salomii, że tak będzie, to nie wierzyłaś;-) A będzie coraz lepiej:-)
Bodzia - seksapil masz w sobie, wystarczy, że nie będziesz tego tłumic. Ludzie widzą w nas to, co chcemy im pokazac, zapomnij o rozstępach, a inni ich też nie zauważą. Ja tam nie mam żadnych rozstępów:-D
 
Cristal no widzisz jak taki niedowierek :-)Ale byc moze bym tego nie dpstrzegła gdyby nie Wy :-) Ja zawsze zaakompleksiona na maksa była :-) Muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dla Was obu :-)
I jkoś nigdy nie mogłam uwierzyć, że taka klusia może mieś seksapil ;-)
 
reklama
Bodzinka jaka klusia ???!!!! Fajna z cieie kobitka :)
Ja mam cały czas 7 kilo do zrzucenia i narazie mi się nie uśmiecha zrzucać. Może kiedyś :)
Lubię moje dodatkowe kilogramy :D
Ja też 3 z przodu w tym roku :)
 
Do góry