reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

reklama
ja w czasie pobytu nad morzem przez miesiac schudlam 5 kg!!! i to opychajac sie lodami i goframi z bita smietana. teraz tez pochlaniam duze ilosci slodyczy, a waga zleciala o nastepny kilogram. nie wiem o co chodzi, bo przeciez karmie teraz mniej...
 
A ja stanęłam dziś na wadze tak o, właściwie nie wiem czemu, bo generalnie to czuję się coraz okrąglejsza i cięższa, a okazało się, że kolejny kilogram mi zleciał! Mam już 2 kg poniżej wagi wyjściowej sprzed ciąży! Jeszcze 3 kg do dobrej wagi, a 6 do idealnej ;) Tylko czemu tego spadku po brzuchu nie widać :/ Musi mnie ktoś kopnąć, żeby zaczęła ćwiczyć...
 
A ja waże 80 kg, więc więcej niż przed i po ciazy z Karolem a właze do ciuchów po ciażowych , Karolowych...Podejrzewam, że piersi- baloniki i skóra na brzuchu moga dawac te 8 kg różnicy...A zreszta nieważne, ważnwe, że nosze znowu 40/42!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krolcia. Ewa ja Was podziwiam..Znam siebie i ja bym się na NPR nie zdecydowała...Chyle czoła...
 
Byłam dzis u swojego gina i zważyłam się na ich wadze. Brakuje mi 3 kg do mojej normalnej wagi. To wszystko przez ciastka.
 
A ja wczoraj zaczęłam biegać. Oczywiście zero mocy i zawał prawie był, ale byłam twarda i dobiegłam do wyznaczonego celu. Dzisiaj powtórka z rozrywki już zaplanowana, mam nadzieję ze pogoda mi nie pokrzyzuje planów no i że mi rodzice rozstaną z dziećmi te zaledwie 30 minut. Dla wspomagania odchudzania parę dni temu rzuciłam chleb. To jest chyba najtrudniejsze ale co poradzić jak chleb tuczy. ;/
Zauwazyłam tez że po nowym szamponie włosy mi się nie przetłuszczają już i troszę mniej wypadają, a więc Neril działa.
 
Kurcze ja prawie nie jem chleba..Jakos tak...Ale dzisiaj mam ochote na słodkie bułeczki mleczne z Biedrony..ach te tuczą..Ale będe twarda!!! Chyba ;-)
 
reklama
Do góry