reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Dziewczyny poza gadaniem trzeba się zmobilizować do ćwiczeń. Obiecuję sobie co wieczór, że rano zacznę ćwiczyć :D
Koniec żartów ! :)
Polecam na brzusio to YouTube - Aerobiczna Szóstka Weidera [ www.kfd.pl ] - profesjonalny tutorial a6w
a szczególnie to YouTube - Aerobic - 8 minute Abs (workout fitness) ten filmik mam ściągnięty i ćwiczyłam razem z nimi.
MASAKRYCZNIE DAJE W DUP@ :) ale przecież o to chodzi

A może jest wśród nas ( a pamiętam, ze tak) instruktorka fitness i zapoda nam jakiś zestaw ćwiczeń ? Jakie ćwiczenia, ile serii itp ?
 
ja jestem instruktorka;))

melduje sie:)
na a6w jeszcze stanowczo za wczesnie, mozna sie nabawic przepukliny. Na razie mozna robic skosy brzucha , dolne-np. podnoszac biodra,nogi w gore czy spiecia do gorne partie. Cwiczymy nie wczesniej niz 6 tyg po porodzie. Zalecane nawet 3 m-ce, w zaleznosci od zrodla, przebiegu ciazy , porodu i aktywnosci mamy przed ciaza.
Cwiczenia najlepiej wykonywac w pasie poporodowym. Nie mozna cwiczyc prostych brzucha jesli miesnie sie nie zeszly!
na ten temat pisalam w watku "cwiczenia w ciazy"-ktorego znalesc nie moge:( moze zostal wykasowany(why??) prosze moderatorki o jego przywrocenie, tam bylo wszystko ladnie opisane.

Na razie polecam poczytac i pocwiczyc:)
[art] wiczenia w ciy i w okresie poogu - Trening w domowych warunkach
 
W sobote bylam u fryzjera, a on - ladne wlosy, jak sie zobaczymy nastepnym razem to beda strasznie wypadac. - ja - jak to? ja sie ciesze ze mam mocne i mnie to ominelo, moze nie bedą!. - HMMM moze..ale wypadaja dopiero po 3 miesiacach u prawie kazdej klientki..........:tak:
 
STRIPmy,
gdzies tam wyczytalam ze masz problema z kregiem po cc?
bylas u kogos z tym? ktos ci to diagnozowal?jak sobie z tym radzisz?
ja wlasnie strasznie cierpie z tego powodu...:no:
jak to u Ciebie wyglada?
mnie boli w m-scu znieczulenia, rozchodzi na ledzwia, w ogole po calosci daje!
masakra!
 
STRIPmy,
gdzies tam wyczytalam ze masz problema z kregiem po cc?
bylas u kogos z tym? ktos ci to diagnozowal?jak sobie z tym radzisz?
ja wlasnie strasznie cierpie z tego powodu...:no:
jak to u Ciebie wyglada?
mnie boli w m-scu znieczulenia, rozchodzi na ledzwia, w ogole po calosci daje!
masakra!

Ja mam straszny ból w okolicach krzyża i kości ogonowej. Jak się schylam, za długo siedzę to mnie boli jak cholera. Wyczytałam, że możliwe będzie nastawianie kości ogonowej :/ Nieciekawie to brzmi.
 
Wlasnie kolezanka zaciaga mnie 1 raz w tyg na silownie. Co prawda po cc, ale brzucha nie musze od razu cwiczyc- biegi, kregoslup, pupa.. Hurra . a i zwazylam sie ...53 kg, czyli zostalo1,5 kg!!
 
A ja nie ćwiczę, jem, jem i jem i waga nadal w dół. Słodycze szczególnie, codziennie jakieś ciastka i cukierki kukułki. Przedwczoraj był tort pralinkowy, no nie mogłam nie zjeść. A na wadze już jest 58-58,5kg. Dla mnie to normalnie cud, bo przed ciążą było coś 64-66kg.
 
reklama
A ja nie ćwiczę, jem, jem i jem i waga nadal w dół. Słodycze szczególnie, codziennie jakieś ciastka i cukierki kukułki. Przedwczoraj był tort pralinkowy, no nie mogłam nie zjeść. A na wadze już jest 58-58,5kg. Dla mnie to normalnie cud, bo przed ciążą było coś 64-66kg.
szczesciara :p
 
Do góry