reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

a ja spadłam ponizej wagi sprzed ciąży a teraz... przytyłam 800g. waga stała dłuższy czas a teraz rośnie...? Oj, nie dobrze...
 
reklama
no i ciagle nic, waga ani ruszy...... :( zaczyna mi sie to nie podobac!!! Do tego mam straszna ochote na slodkie, pozwolilam sobie na jakies ciasteczka zbozowe ale wiem ze nie tedy droga. Jak sobie radzicie z zachciankami, ktore sa niewskazane???????
 
w ciąży przytyłam 18kg, po przybyciu ze szpitala (cc)ubyło mi 10kg :D
pozniej waga spadała, spadała, ale stanęła
musze zrzucic jeszcze 3kg ale dodatkowo flak mam nieziemski
słodycze to moja "pasja" :p nie moge sie powstrzymać ale będę przynajmniej skakać na skakance
hulahop ten anionowy mam tylko ze jeszcze troche za wczesnie by go użyć ze względu na ranę..poczekam
 
no i ciagle nic, waga ani ruszy...... :( zaczyna mi sie to nie podobac!!! Do tego mam straszna ochote na slodkie, pozwolilam sobie na jakies ciasteczka zbozowe ale wiem ze nie tedy droga. Jak sobie radzicie z zachciankami, ktore sa niewskazane???????

Ja sobie nie radze...Jak mnie najdzie MEGA ochota na slodkie,to jem (raz na pare dni).Pewnie dlatego moja waga stoi. Jem np. Grzeska czekoladowego, albo kanapke z nutellą, albo kakao pije. No i jem owoce- suszone morele i jablka.
A jesli bym nie mogla zadnych takich, to bym pewnie pila wiecej sokow owocowych, moze troche bardziej rozcienczonych woda, albo slodzila herbate?
 
Ja nie lubie czekolady, przynajmniej dotąd nie lubiłam i nie jadałam, a ze słodkiego to najbardziej lubię kabanosy. Teraz mam tak że codziennie wciagam coś słodkiego a czasem nawet czekoladę! Dziwne..
 
Ja nie lubie czekolady, przynajmniej dotąd nie lubiłam i nie jadałam, a ze słodkiego to najbardziej lubię kabanosy. Teraz mam tak że codziennie wciagam coś słodkiego a czasem nawet czekoladę! Dziwne..

No ja cale zycie ze wszystkich slodyczy, to najbardziej lubilam sledzie :-) Alew ciazy i po ciazy mi sie pozmienialo :szok: Los hormonos szalonos!
 
Ja właśnie popełniłam tabliczkę Milki. Waga nadal 59-60kg, czyli około -15 lub -16kg od porodu. Ja z tej wagi jestem zadowolona :). Mam 163cm wzrostu. Jestem mile okrągła tu i tam, ale wyglądam sexi ;P. No i ten nowy, fajny, duży biust mi się podoba. I swoje waży.
 
:-(Łączę się w bólu z kobietkami, którym po ciąży się odmieniło i są łase na słodkie:-(
Moja waga stoi od porodu ;/ -10 ubyło, a do stracenia nadal 10 :/
I chyba samo się nie zrzuci :no:
 
reklama
Ja też mam ogromną ochotę na słodkie. W sumie jadłabym i jadłabym coś. Nie wiem co to się dzieje, oczywiście staram się powstrzymywać,ale nie zawsze wychodzi. Waga ładnie mi spadła po ciąży,ale ten flakowaty brzuch został. Załamać się idzie jak na niego patrzę.
 
Do góry