reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Efa zazdraszczam:tak:. Moja waga zatrzymała się na tej przed ciążą, czyli 70 kg. Niestety,jak na mój wzrost to jest o jakieś 15 kg za dużo. Mam nadzieję,że skakanie na skakance pomoże;-).
 
Hehehe, czyścisz mi monitor! Oplułam go.

Ja naprawdę wpierniczam, jak nigdy. Żebyście wiedziały, jaka szczęśliwa jestem, że po raz pierwszy w życiu bezkarnie się objadam...

Tez bym tak chciala :-(

U mnie MASAKRA. Doooopa jak wspomniana szafa gdanska, wielkie udziska i rece i kwadratowa twarz.
Waga stoi. Jem za 5cioro. Nie cwicze jeszcze, czekam do 12stego tygodnia po cc, czyli jeszcze 4.5 tyg. Wtedy bede miala 13 kg do zrzucenia...
 
Tez bym tak chciala :-(

U mnie MASAKRA. Doooopa jak wspomniana szafa gdanska, wielkie udziska i rece i kwadratowa twarz.
Waga stoi. Jem za 5cioro. Nie cwicze jeszcze, czekam do 12stego tygodnia po cc, czyli jeszcze 4.5 tyg. Wtedy bede miala 13 kg do zrzucenia...
Ja z ciąży to "tylko" 8 do zwalenia, ale 20 przed ciążą uhodowałam...
EFA -super że tak chudniesz:0też bym tak chciała- no ale nie narzekam -zostało jeszcze 4 kg do wagi sprzed ciąży.
Teraz pora kiepska bo ani pojeździć na rowerze ani na rolkach.Byle do wiosny.
Tak sobie tłumacz, a jednak znaleźli się tacy, co ruch zimowy znają i nawet olimpiady z tego robią ;-)
































Napiszę w wielkiej tajemnicy, że kocham Prince Polo Classic i Milky Way'e. Niech żyje pizza! Uwolnic kaszankę! Viva les placki ziemniaczane!!!
 
efa zazdroszczę, ja wprawdzie ważę 9 kg mniej niż przed ciążą, ale to w dużej mierze zasługa przymusowej diety na której byłam prawie 2 miesiące przez alergię Małego...
 
reklama
Mi zostały jeszcze 2 kg do wagi sprzed ciąży, też się obżeram nieziemsko, oprócz słodyczy, od stycznia zaczynam chodzić na basen i na łyżwy na sztuczne lodowicho :-) doczekać się nie mogę.

Dziewczynki, a orientujecie się czy ćwiczenia mają jakiś wpływ na pokarm, bo nie wiem czy mogę chodzić na basen czy siłownię jak karmię piersią.. :-/
 
Do góry