reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

ja z ciąży to "tylko" 8 do zwalenia, ale 20 przed ciążą uhodowałam...

Tak sobie tłumacz, a jednak znaleźli się tacy, co ruch zimowy znają i nawet olimpiady z tego robią ;-)
































napiszę w wielkiej tajemnicy, że kocham prince polo classic i milky way'e. Niech żyje pizza! Uwolnic kaszankę! Viva les placki ziemniaczane!!!
zastrzeliłaś mnie:d:d:d teraz to ty mi monitor czyścisz:)))))))))))
 
reklama
Ech, ja ze sportów to najbardziej lubię zdrowy, długi sen.
A Sugar drobnym druczkiem dodam


kocham suchą kiełbasę, najlepiej polską długo dojrzewającą i kindziuka, ser pleśniowy np. "lazur", słodki sos chilli Tao Tao, pastę kawiorową lekko wędzoną, a to wszystko zagryzione oliwkami. Oprócz tego wszelkie kotlety w panierce, lane kluseczki, najlepiej na mleku z masłem, czarninę z żołądkami z knajpki w Dolnej Grupie. A na deser trufle, tort bezowy lub pralinkowy od Sowy i ciastka maślane.
A wszystko to piszę najedzona, bo na głodzie lista byłaby 10x dłuższa.
 
To kiedy się spotykamy na czarninie? Potem zapraszam na deser do mnie ;-)
Oooo, to jest fajny pomysł :). Na wiosnę może? Bo na razie rzadko tam przejeżdżam (A1 ;-)). No i mam to szczęście, że mama zazwyczaj dokłada do paliwa i do bezpiecznego przejazdu autostradą.
Dzięki za zaproszenie, jak będzie cieplej i lepiej na drogach, to na pewno skorzystam :-).
 
Ostatnia edycja:
A ja nie ćwiczę, jem, jem i jem i waga nadal w dół. Słodycze szczególnie, codziennie jakieś ciastka i cukierki kukułki. Przedwczoraj był tort pralinkowy, no nie mogłam nie zjeść. A na wadze już jest 58-58,5kg. Dla mnie to normalnie cud, bo przed ciążą było coś 64-66kg.

ja tez tak chce!!!!!!! :( u mnie apetyt duzy a waga ani rusz..... co jest logiczne, ale jak powstrzymac ten glod????
 
Dziewczyny, help, mam takiego dola, ze juz nie moge. Nie moge na siebie patrzec!!!!A wciaz jestem glodna!!Przytylam kilo, idzie sie zalamac...Nienawidze tych zbednych kilogramow, czuje sie jak slonica.Abuuuuuuuuuuu........................Zaczynam powaznie myslec o diecie. Tylko czy moge, skoro karmie piersia???

Pytanie retoryczne. Wiem,ze nie moge :-( Abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
mi pod tym względem alergia syna wyszła na dobre ;-/
ale wiadomo, że wolałabym być słonicą, a żeby on nie był alergikiem...
 
mi tez na + idzie zamiast na -, a cycolimy caly czas, zdrowo sie odzywiamy i dupa, jeszcze mama mnie pocieszyla, ze jej waga po ciazy tez za nic nie chciala spasc.... buuuu
 
reklama
Dziewczyny, help, mam takiego dola, ze juz nie moge. Nie moge na siebie patrzec!!!!A wciaz jestem glodna!!Przytylam kilo, idzie sie zalamac...Nienawidze tych zbednych kilogramow, czuje sie jak slonica.Abuuuuuuuuuuu........................Zaczynam powaznie myslec o diecie. Tylko czy moge, skoro karmie piersia???

Pytanie retoryczne. Wiem,ze nie moge :-( Abuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
A moja koleżanko kochana, jak ja Ciebie dobrze rozumiem...
Tylko ja mam 26 kg nadwagi...
 
Do góry