reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

hej Lewcia, ja uzywam apple cider, czyli ocet jablokowy od dawna, i tak mozna go kupic w irlandii zarowno w supermarketach jak i health stores. ja go uzywam zamiast zwyklego octu jako przyprawa bo jest po prostu zdrowszy, nie zabija czewronych krwinek, nie jako srodek odchudzajacy. wiem ze sa tez tabletki w aptekach dla odchudzajacych ale ja tego nei stosowlam a taki ocet to polecam, smaczny do salatek, zup itp ja lubie kwasne;-)
 
reklama
lewcia oczywiscie mialam na mysli apple vinegar!!!! nie cider!!hahah dawno nie pilam alkoholu.....hahahah nie no cider hmmmmm
 
Lewcia raczej nie polecałabym octu jako środka odchudzającego, moja dawna koleżanka w ten sposób załatwiła sobie zdrowie i wylądowała w szpitalu może i schudła ale wyglądała jak własna babcia i nadal tak wygląda brrr masakra


ja natomiast wpadłam w jakiś zaklęty krąg :wściekła/y:muszę się przyznać, że troszkę podżeram słodycze ale cała reszta jedzenia zgodnie z DD dołożyłam do marszu jeszcze zumbę (a to niezły wycisk przypomniałam sobie mięśnie, których nie czułam przez ostatnie 30lat:szok:) qurka waga w kółko spada i rośnie o jakieś 0,3 kg :dry::dry::dry: normalnie karuzela raz w dół raz w górę już mnie to wqurza czyżby parę ciastek dziennie miało aż taki wpływ na wagę?
 
kurcze dziewczyny....ja chyba musze zrezygnowac....strasznie wypadaja mi wlosy, jestesm przerazona, nie chce wylysiec....wydaje mi sie ze moze to byc dieta....;-( cel nie osiagniety! 10 kilo zostalo ale chyba przejde na jakis czas na faze 3....czy wiecie czy na tej fazie tez sie chudnie......? echhh
znacie jeszcze jakies diety cud????:crazy:
 
jagoda nie przejmuj się tak wszystkie babki po porodzie to mają:tak:, ( Wypadanie włosów po ciąży - ciąża, Dziecko, hormony, Kobieta, poradnik - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl ) ale rzeczywiście może jeszcze za prędko na taką drastyczną dietę, spróbuj może jakiś czas innej bardziej racjonalnej diety, tak żebyś przyjmowała wszystkie składniki pokarmowe:tak:bo nie ukrywajmy DD jest paskudna dla organizmu:confused2:
a ja wróciłam z zumby zmachana na śmierć ale to przyjemne zmęczenie:tak:
 
Jagoda na III fazie też się chudnie ale wolno waga leci w dół. To nie moje doswiedczenie bo ja jeszcze jestem na II.
Mi po ciąży też włosy strasnie lecialy - szczotka była pełna i wszędzie znajdowałam swoje włosy. Moja fryzjerka nie oszukiwała mnie i powiedziała otwarcie, że te co mają wylecieć to i tak wylecą. A wypadało mi tak dużo, że jak odrastały nowe to tak śmiesznie sterczały krótkie włoski na czubku głowy :)

Ms.marple ja też czasami coś podjem - to liznę loda dziecku, to dokarmiana przez dziecko zjem paluszka, zjem pół plasterka sera itp. Nie jest tego wiele ale zdarza się, mam potem wyrzuty sumienie i obawy czy waga się nie zatrzyma a co gorsza czy nie pójdzie w górę. Ja niestety nie mam sił na ćwiczenia (większość czasu jestem sama z dzieckiem - mąż późno wraca) i zwyczajnie mi się już nie chce. Na początku miałam w planie wymykać się wieczorem na spacer ale w taką pogodę to chyba prosto do lekarza :) Fajnie, że się ruszasz. Może w koncu i waga się ruszy i będzie ok :)

Lewcia ja nienawidzę occtu i bez różnicy jaki to. Ten zapach zwala mnie z nóg. I nie wyobrażam sobie jakbym mogła to pić.
Czytałam, że niektóre laski się nim wspomagają ale to nie dla mnie.

U mnie powoli w dół tak więc brnę dalej - zaparcie do celu.
Życzę wytrwałości.
 
Ostatnia edycja:
dzieńdoberek uuu dzisiaj śliczny poranek wow

Ms.marple ja też czasami coś podjem - to liznę loda dziecku, to dokarmiana przez dziecko zjem paluszka, zjem pół plasterka sera itp. Nie jest tego wiele ale zdarza się, mam potem wyrzuty sumienie i obawy czy waga się nie zatrzyma a co gorsza czy nie pójdzie w górę. Ja niestety nie mam sił na ćwiczenia (większość czasu jestem sama z dzieckiem - mąż późno wraca) i zwyczajnie mi się już nie chce. Na początku miałam w planie wymykać się wieczorem na spacer ale w taką pogodę to chyba prosto do lekarza :) Fajnie, że się ruszasz. Może w koncu i waga się ruszy i będzie ok :).


agnesss nie chcę ci moralizować:no: ale spróbuj chociaż wieczorem szybki spacer sobie urządzić taki wyciszający po całym dniu, zobaczysz jakie zbawienne działanie ma i na ciało i na umysł :tak::tak:a co do pogody to trzeba tylko dopasować strój do warunków:tak::tak: mój małż wraca z pracy ok 17:15 jak widać na suwaczku mam dwa urwisy dlatego wymykam się kiedy tylko się da :-D:-D albo robię półgodzinny marsz do sąsiedniej wsi (nawet w deszczu) albo zumba jedno i drugie leczy moje skołatane nerwy :tak::tak::tak::tak::tak:+ oczywiście zbawienne działanie na wagę ale to pierwsze chyba jeszcze ważniejsze:tak: polecam :yes: aha i dodam jeszcze, świadomość że robi się coś dla siebie...bezcenna:-D:-D:rolleyes:

u mnie nadal waga stoi ale to przez moje beznadziejne obżarstwo ale od dzisiaj wracam na właściwe tory dosyć czasu straciłam:wściekła/y:znalazłam dużo przepisów na słodycze dd i postanowiłam się ich trzymać:cool::-D:-D
no nic lecę pichcić
jeśli macie jakieś fajne słodyczowe przepisy to pliiis podrzućcie

a propos o co kaman z szuwaczkami nie mogę nic zmienić bo każą mi wyrzucić większość tego tam mam:eek: macie to samo?
 
Ms.marple ja to wszystko wiem. Mój mąż wraca najprędzej o 18 ale to zdarza się bardzo rzadko. Poza tym często jest w delegacji, teraz np. już 5 dzień jestem sama :(
Ze słodyczy to ja robię batoniki musli, ciacho jogurtowe, murzynka (z dżemem z rabarbaru - miodzio), no i ciacho czekoladowe z masą budyniową. Znalazłam też przepis na paluszki ale jeszcze nie robiłam.
 
reklama
hejo babki

ja już obcykałam sporo przepisów na słodycze dunkanowskie ale mało mi smakuje :sorry2:pewnie dlatego, że najbardziej lubię wszelakie ciasta i ciasteczka :rolleyes:a np. czekolada może dla mnie nie istnieć
a większość ciast dunkanowych jest z robiona z otrąb i są dla mnie wstrętne, jem otręby tylko w postaci zupy mlecznej i to muszę posłodzić:eek:
ciasto jogurtowe już mi się też przejadło:sorry:
 
Do góry