reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

uppps przepraszam tak to jest jak brzdac w domu! pomyliam to mismarple byla w polsce na diecie:_) sorki zakrecilam sie........
 
reklama
Jagoda suwaczek muszę uaktualnić po już 17 kg poszło w niepamięć :-):-):-) a jak to osiągnęłam hmmm trzymałam się Dukana a żeby nie zwariować pozwalałam sobie na małe grzeszki raz w tygodniu ;-) z reguły była to pizza wyładowana warzywami w pierwszy dzień P+W :-D:-D:-D a teraz ostatnio byłam na przerwie i jakoś wrócić nie mogę :zawstydzona/y: musiałam zpauzować bo się cholernie przeziębiłam i jadłąm cokolwiek byle by siły utrzymać a później święta...urodziny synka... i tak jakoś nie mogę wrócić na właściwy tor ale nie to że tak całkiem się poddałam o nieee głównych zasad się trzymałam jak brak chleba ziemniaków ryżu ale na słodkości sobie pozwalałam ale tylko domowe wypieki żadnych batonów:-D:-D:-D i przytyłam tylko pół kg w miesiąc a jak zaczęłam się trzymać zasad III fazy schudłam już kg ;-)
 
Dziewczyny idziecie jak burza ... gratki ... ja dzisiaj mam dzień na grzeszki ... hihi nie mogłam się oprzeć pokusom - chyba co jakiś czas przychodzi taki moment ...
Ja się śmiałam, że wyszłam z bałwankowa (w końcu nie widziałam 8 z przodu) i doszłam do kosowa (7 z przodu). Teraz jeszcze sporo czasu zanim pojawi się 6 ... jeszcze 6 kg. Ale wierzę, że dam radę.
Jagoda - ja znam kilka osób które sporo schudły i są w tej chwili na III fazie i mimo, iż na tym etapie można na więcej sobie pozwolić, to powolutku jeszcze waga spada. Mam nadzieję, że Tobie też się uda osiągnąć wymarzony cel.
Co do wakacji - to przede mną również m-c wakacji w PL, mnóstwo pokus ale mam nadzieję, że dalej uda mi dukać :)
Pauletta - na jakim cieście robiłaś tą grzeszną pizzę? Ja już marzę od kilku dni o takiej dobrej pizyy ... echhh ... moja silna wola dzisiaj ma urlop ;D
Lawcia - powodzenia i trzymam kciuki!
 
pauletta i agnes to przekazujecie dobre wiesci! ja na dietach sie nei znam za bardzo nigdy nie bylam, to jest piewrsza na jaka sie zdecydowalam no i mam nadzieje ze pomoze zrzucic pociazawy balast, i jestesm raczej pozytywnie nastawiona tylko ta obawa przed jojo zaprzatalam mi glowe, pomyslalam ze jak zaczne jesc weglowodant to organizm zglupieje, ale skoro znacie przyklady osob ktorym sie udaje a i wy same grzeszylyscie, hehe jak to brzmi, i nie bylo wielkiego boomu to fajnie;)

ps przez to co napisalyscie bardziej bedzie mnie kusic na urlopie bo przeciez pomysle sobie ze niezaszkodzi;-)
 
Dzięki Pauletta!
Ja dzisiaj zaczynam P więc przede mną 5 dni pokuty za wczorajsze grzeszki :-D
Jagoda pocieszę Cię, że jedną z tych osób jest kobieta która ma 55 lat i całe życie była "puszysta". Wygląda rewelacyjnie, zupełnie inna osoba i ma ponad 20 kg za sobą. Więc jest to możliwe. Mi jest łatwiej jak sobie urozmaicam jedzenie, buszuję po necie, szukam jakiś przepisów, wówczas nie ma monotonii, bo przyszedł moment, że na serki wiejskie nie mogłam patrzeć. Poza tym zawsze na ostatnich dniach P już planuję co będę jadła na P+W :-)
 
agness- bardzo motywujace! serio dzieki. ja dzis 4 samych P ale nei jest tak zle ostatnim razem bylo gorzej, jakos duzo ganiam przy dziecku i nie ma czasu myslec...tylko wieczorem dopada chandra na cos zlego;-)
martwi mnie tylko jedna rzecz zauwazylam ze wiecej wlosow mi wypada tylko nie wiem czy to wplyw diety czy moze po ciazy stymze od porodu minelo 3 miesiace...milyscie takie objawy?
 
agness- bardzo motywujace! serio dzieki. ja dzis 4 samych P ale nei jest tak zle ostatnim razem bylo gorzej, jakos duzo ganiam przy dziecku i nie ma czasu myslec...tylko wieczorem dopada chandra na cos zlego;-)
martwi mnie tylko jedna rzecz zauwazylam ze wiecej wlosow mi wypada tylko nie wiem czy to wplyw diety czy moze po ciazy stymze od porodu minelo 3 miesiace...milyscie takie objawy?

jagoda włosy to po ciąży:tak::tak: chyba powinnaś przyjmować jakieś witaminy bo ta dieta nie ukrywajmy, jest niezdrowa ja przyjmuję różne witaminy i minerały mimo, że D pisał,że nie ma potrzeby.. jednak myślę, że trzeba:sorry2:
 
Jagoda wydaje mi się, że włosy mogą po ciąży lecieć. Chyba każda kobieta po ciąży to przechodzi. Ja podobnie jak ms.marple łykam witaminy.
 
reklama
Do góry