reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

Tichonku zawsze zostaje Ci jeszcze miesko, ktore mozesz podjadac :-), ja rybki jem tak srednio co 2-3 dni zalezy czy mam ochote, przewaznie jem je jak nie mam nic co moglabym szybko zjesc, wtedy ratuje mnie wedzona rybka ;-) Ta dieta opiera sie glownie na miesie (kurczaki, indyki, wolowina chuda) , jest w czym wybierac :tak:Wiec nie martw sie na zapas, tylko kozystaj poki mozesz :-):-):-)
 
reklama
widze ze nam sie nie dlugo foremki na forum zmienia:-D;-)mam nadzieje ze jak Wy bedziecie dietkowac to ja juz nie bede tylko zaczne jakos swoja wage stabilizowac...
od jutra znow ONZ;-)
 
ja mam jeszcze jedno pytanie co diety dukana
w diecie mozna jesc 2- lyzki otrebow dziennie a niektore przepisy maja 2 lyzki otrebow owsianych i 2 pszennych wiec o co w tym chodzi?
 
A ja sie witam i pytam. Dziewczyny powiedzcie mi jak jadłyście na pierwszej fazie, żeby wam w gardle nie rosło?
Ja dziś zaczełam moją przygodę z Dukanem. Na śniadanko przygotowałam sobie wszystko co dozwolone i takie które badzo lubię, ale mimo wszystko jadłam i jadłam i kęs za kęsem rosło mi w gardle tak, że w końcu zostałam z kubeczkiem serka wiejskiego ze słodzikiem....dobrze, że to chociaż mi lekko weszło. Napiszcie mi jak sobie mieszałyście na talerzu, żeby smakowało ??? :)
 
lewcia ja na sniadanie jadlam kanapke z poledwica z indyka i z ogorkiem korniszonym,na obiad pieczona ryba,jakis kurak ,jaja po szkodzku.
Poniej jak glod mnie dopadl to jakies jajo zjadlam,albo cos co zostalo zobiadu,pozniej kolo 17 znow kanapka a wieczorem to serek wiejski.Nie raz kolo 21 nawet zjadlam sledzia w occie.
Robilam sobie tez omlety szybkie w mikrofali,jajecznice,dyski tunczykowe...itp
 
lewcia ja na sniadanie jadlam kanapke z poledwica z indyka i z ogorkiem korniszonym,na obiad pieczona ryba,jakis kurak ,jaja po szkodzku.
Poniej jak glod mnie dopadl to jakies jajo zjadlam,albo cos co zostalo zobiadu,pozniej kolo 17 znow kanapka a wieczorem to serek wiejski.Nie raz kolo 21 nawet zjadlam sledzia w occie.
Robilam sobie tez omlety szybkie w mikrofali,jajecznice,dyski tunczykowe...itp

Ogórek korniszony w pierwszej fazie? kurcze może ja nie doczytałam....a kanapka? w sensie sama wedlina i ogórek? Czy jak? Wybaczcie ja się dopiero wkręcam :)
 
reklama
Lewcia kanapka-czyli chlebek Dukanowski-przepis wklejalam pare stron wczesniej-mozna na pierwszej fazie jesc ogorka kiszonego i korniszonego:)
 
Do góry