reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

Czesc dziewczyny ja tez chce zaczac diete dukana ale zupelnie nie wiem jak ma wygladac codzienne jedzenie tz co mam jesc codziennie w 1 fazie duzo czytalam o tej diecie i nie wiem jak sie za to zabrac. bede wdzieczna za wszelkie wzkazowki
 
reklama
e.w.a ja ci powiem a raczej napisze jak masz sie za to zabrac!przeczytaj ksiazke.

kasiuleczka pikne Ci wyszly te Twoje paczuszki:)
ja wciagnelam normalnego-a co:-Dzreszta dzis mam przerwe a jutro sie zobaczy....tylko z eja juz nie Dukam:sorry2:
 

dzieki bardzo, wlasnie udalo mi sie go kupic :-) bo ostatnio takiego nie widzialam.

e.w.a- najpierw warto sie zaopatrzyc w jogurty naturalne, serki(wszystko do 4% tluszczu) a najlepiej jak najmniej,roznego rodzaju rybki w puszkach tylko w sosie wlasnym (zadne oleje, sosy pomidorowe, itp) rybke wedzona, mieso wolowe,kurczaki, duuzo wody, jajka wszystko co jest dozwolone a i najwazniejsz:otreby owsiane i pszenne oraz slodzik jak potrzebujesz;-)Poczytaj sobie ta stronke Forum diety dr Dukana • Strona główna znajdziesz tam wszystkie wazne informacje odnosnie faz i super przepisy, bez nich bym zginela :-D:-D zycze powodzenia i dziel sie z Nami swoimi sukcesami :tak:

Tichonku-tej stronki nie znalam i tego przepisu tez nie,placki wygladaja kuszaco :-)dzieki
kasiuleczko-tez je mialam piec tylko jakos mi czasu braklo,moze jutro sie uda. A jak smakowaly??
 
marcysia no musze powiedziedziec ze sa pyszne, i bede je robic jak mnie tylko najdzie ochota na slodkie. Serniki cos mi nie wychodza, dzis zrobilam jeszcze serniczek bez skrobii i otrab i wyszedl za wilgotny az wode puscil , jak siedzial w piekarniku mial wysokosc chyba 30cm, a gdy go wyciagnelam oklapl do 2cm.
 
Witam sie dukanóweczki

Jak samopoczucie po wczorajszych pąsiowym dniu??
Kasiula- no pączki rewelacja,wyglądają fantastycznie i z Twojego opisu wynika ze fantastycznie smakowały:-D- oczywiście juz sobie przepisik spisałam.
ewelcia- no się pogubiłam juz z Tobą:cool2: na jakiej diecie jestes, bo wiem że juz nie dukasz, z jaką dietką startujesz???
pauletta- ja to bym Cię kobito mocno uściskała za te 9 kg, a potem bym się chetnie wypieła zebyś mnie kopła w to moje tłuste dupsko żebym motywacje miała jeszcze większą :-p;-):-DGratuluje jeszcze raz :tak::-)
Dziewczynki powiedzcie mi jakiego mleka uzywacie do nutelki. Ja kupiłam zwykłe w proszku made in tescco, no i nutella mi nie smakowała, sprawiała wrazenie słonej i tłustej:dry:.Wygląd i treść była ok, ale smak- nie tego oczekiwałam:-(No tak mi sie chciało słodkiego [przed @] że mowie sobie ze taka nutella to miodzio dla podniebienia, a tu taki klops.
zmykam sprzątać po wczorajszym obrzarstwie pączkowych, lukier mam wszędzie. Pochwalę sie nieskromnie ze wczoraj moj Maxik skończył 2 latka, tak więc wyluzowałam i mogli jesc slodkości i robić co chcą. Za to dzisiaj nie wiem w co ręce włożyć :nerd:
miłego dzionka dukanoweczki :-):-):-)
 
Mikimauro na tej stronce pod zdjęciami serka homo masz też zdjęcie mleka w proszku odtłuszczonego, bo takie mamy używać:tak: a co do nutelli fakt to nie to samo ale jak dla mnie i tak jest dobra wszystko zależy jakiego aromatu dodasz :-):-):-)
 
kasiuleczka-te paczusie sa slodkie?bo ciekawa jestem jakby smakowaly na slono w formie mini buleczek do wedlinki, jutro jak znajde czas to sprobuje pol na slodko moze z nutella a pol na slono :-) Co do sernikow mi tez nie wychodza:-( :wściekła/y: a takiego sobie smaka narobilam.....ale moze to i lepiej bo nie objadlam sie:-D.

wczoraj ja tez nie wytrzymalam i paczka wsunelam i pare faworkow a co.....za to przechodze na 3/3 bo cos waga w miejscu stoi :-(a dzis juz pizze zjadlam i powiem ze byla pycha szkoda ze tak malo mozna jej zjesc, robilam z tego przepisu z Kotem w kuchni: III. Pizza na cieście chlebowym - Dukan tylko z polowy porcji bo moglaby do jutra nie dotrzymac:-D:-D:-D.
 
mikimauro ja teraz jestem na innej diecie"odchudzanie na zawolanie"w ciagu ostatnich 9dni-tyle trwa jedna sesja:-Da pozniej mozna 3 dni oszuancze zrobic zeszlo mi 2,9kg...ale wczoraj akurat przypadl mi dzien oszukanczy i go wykorzystalam i dzis gtez nie dietuje.
mam sloiczek bigosu schowany i musze go zjesc i wtedy dalej moge dietowac:-p:-D:-D:cool2:
wczoraj sie tak obzarlam ze az wsyd:zawstydzona/y:dzis rano 1,5kg wiecej:wściekła/y::wściekła/y::baffled:wsciakla bylam rano,alefaworki juz zjadlam ze dwa i zxedwa rogaliki:cool2::zawstydzona/y:ale jutro znow zaczynam
 
reklama
Mikimauro najlepszego dla Maxa:tak:

happy_2nd_birthday1.gif

A powiedzcie mi,kochane jakie ja mam szanse z Dukanem jak ja wcale ale wcale nie jem ryb:no:Bleee....,nie lubię,nie jadam i nie chcę nawet o nich myśleć:sorry2:
 
Do góry