reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

reklama
dziewczyny ja mam dwojke maluchow moj synek ma 18 miesiecy a coreczka 6 przed ciazami wazylam 56 kg pieknie wygladalam a teraz waze 48 kg nic nie robilam i nie wiem co zrobic zeby przytyc,jem duzo slodyczy ale nic nie pomaga koszmar!!!!


Ja mam dokladnie tak samo jestem szczupla tylko ze nie moge brzucha zgubic .
Moze ktoras ma dobra metode na zgubienie brzuszka oprucz robienia brzuszkow bo to juz wiem.
A tak wogole to witam was
 
ms. marple, 7 to nic w porownaniu do tych kilkunastu, ktore jeszcze muszę zrzucić...
no nie:angry: moja droga to już bardzo dużo:tak:
chciałabym tyle:eek:

beakta ja też taki łasuch na słodycze, ale ostatnio z każdym kawałkiem ciasta miałam coraz większy niesmak :baffled:
i właśnie najbardziej w diecie SB brakuje mi chleba na śniadanie:-D

babki nie wiecie gdzie można kupić w limerick serek ricotta?
 
Ostatnia edycja:
ms. marple, w Irlandii ricotty nie widziałam, ale pewnie gdzieś musi być...Ja ten serek kupowalam w Polsce i robiłam z niego deserki kawowo-migdałowe na bazie słodzika:)

A mnie tu w IE strasznie brakuje sera fety takiego jak w Polsce-tam był kremowy i słony , no i taki mokrawy, tu to zupełnie nie to samo. A uwielbiam sałatkę grecką!

Co do chlebka na śniadanie-ja też uwielbiam i zazwyczaj rano jadłam właśnie kanapki, przez parę pierwszych dni SB byłam dosłownie na "głodzie chlebowym":-D, ale potem i to minęło. Teraz jem najczęściej solidną jajecznicę na oliwie plus sok pomidorowy i jakaś wędlina -to mi daje dłuższe uczucie sytości i nie "zapycha" tak jak ten-pyszny skądinąd-chlebuś:)
 
Ja mam dokladnie tak samo jestem szczupla tylko ze nie moge brzucha zgubic .
Moze ktoras ma dobra metode na zgubienie brzuszka oprucz robienia brzuszkow bo to juz wiem.
A tak wogole to witam was
Cześć zamiast robienia brzuszków dużo bardziej praktyczne i przede wszystkim skuteczne jest wciąganie brzucha:tak:można to robić w dowolnej chwili i nie wymaga dużo wysiłku a mięśnie brzucha pracują tak samo ;-)jeżeli dołączyć do tego pośladki i uda efekt murowany :)))Wierz mi sprawdziłam :)Ja oczywiście dodatkowo zawsze stosowałam dietke:) Pozdrawiam i powodzenia życze:)
 
No to chyba i ja sie dolacze do watku:-)
Do zrzucenia jakies14-16 kg.Powiem wam szczerze ze nie zdawalam sobie sprawy ze az tyle:szok:Do dnia dzisiejszego kiedy to odwazylam sie stanac na wadze.
Od wczoraj nie jem slodyczy,ziemniakow (i ziemniako pochodnych-chipsy moja zmora!),chleba.Zobaczy,my co z tego bedzie i biore sie za te nieszczesne brzuszki,moze i skakanke do tego dolacze(w co watpie).
A tak pozatym to slyszalam ze callateics baaaaaaardzo dobrze dziala:tak:Nawet sprobowalam fajne cwiczenia,nie meczysz sie tak ale miesnie potem bolaaaaa nastepnego dnia jak cholewka:sorry:
 
calanetics super! i polecam też step-jeszcze w Polsce chodziłam przez jakiś czas, mieliśmy świetną instruktorkę, dawała tak w kość, ze potem się nawet gadać nie chciało:-D a ćwiczenia na stepie są o tyle fajne, ze łączą układy taneczne z podskakiwaniem, naprawdę super sprawa.
A ja chyba się przeprosze z orbitrekiem, bo stoi i się kurzy:zawstydzona/y:
 
cytrus a gdzie ty widzisz te 14kg?:szok: chyba, że chcesz ważyć 40kg;-):-D:-D

co do callaneticsu to bardzo polecam , dawno temu tylko dzięki niemu utrzymywałam wagę-- efekty są widoczne baardzo szybko:tak:
no i polecam wszystkim babkom , które mają jakieś problemy zdrowotne bo to są bardzo statyczne ćwiczenia, z moimi słabymi stawami aerobik ze stepami odpadł w przedbiegach:baffled:
teraz też mam zamiar ćwiczyć jak tylko znajdę w sobie jakąś energię bo ciągle jestem zmęczona:wściekła/y:

aine taki serek a'la feta jak w Polsce widziałam u nas w Wiśle, może u ciebie też się znajdzie w polskim sklepie
 
reklama
Do góry