reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do formy :)

No dobra moze troche przesadzilam,szczesliwsza bym juz byla gdzybym stracila 10kg.Dziewczyny ja waze wiecej niz 5 dni po porodzie,jeszcze 6 kg wiecej bede wazyc jak w 9 miesiacu ciazy...wiec chyba cos tu nie halo:-(
 
reklama
Cześć zamiast robienia brzuszków dużo bardziej praktyczne i przede wszystkim skuteczne jest wciąganie brzucha:tak:można to robić w dowolnej chwili i nie wymaga dużo wysiłku a mięśnie brzucha pracują tak samo ;-)jeżeli dołączyć do tego pośladki i uda efekt murowany :)))Wierz mi sprawdziłam :)Ja oczywiście dodatkowo zawsze stosowałam dietke:) Pozdrawiam i powodzenia życze:)

Serio powiadasz takie to skuteczne ? Tak wiec zaczynam od zaraz.:-)
 
ms.marple, a od jak dawna jesteś na diecie? może napiszesz przykładowe menu? hmmm, jeśli waga tylko drgnęła, to może masz taki metabolizm po prostu...Faktycznie trochę to dziwne, bo na SB szybko się widzi różnicę. A może ćwiczysz i ci masy mięśniowej przybywa?...Ja bym się nie przejmowala tym chwilowym zastojem, na pewno waga ruszy i będziesz miło zaskoczona:)
 
Ostatnia edycja:
ms.marple, a od jak dawna jesteś na diecie? może napiszesz przykładowe menu? hmmm, jeśli waga tylko drgnęła, to może masz taki metabolizm po prostu...Faktycznie trochę to dziwne, bo na SB szybko się widzi różnicę. A może ćwiczysz i ci masy mięśniowej przybywa?...Ja bym się nie przejmowala tym chwilowym zastojem, na pewno waga ruszy i będziesz miło zaskoczona:)

nie ćwiczę:zawstydzona/y: dopiero jutro idę na basen (pierwszy raz od chyba7miesięcy:baffled:)
zaczęłam SB w sobotę, ale tak nie do końca bo tylko mniej więcej pamiętałam co i jak, np zjadłam dużo pomidorów, dopiero od poniedziałku chyba nie popełniam błędów do dzisiaj tylko 1,2 kg mniej:szok: ale nie poddaję się na pewno 2tyg 1 fazy wytrzymam

wiesz może, co można zamiast majonezu do sałatki dodać?(takiej z tuńczykiem)
 
wiesz może, co można zamiast majonezu do sałatki dodać?(takiej z tuńczykiem)

nie mam pojęcia, może jogurt z musztardą? ja dawałam majonez i to nawet nie light, bo tam podobno jest dużo węglowodanów(kosztem tłuszczu).Sałatki z majonezem jadałam tak mniej więcej 2 razy w tygodniu i mimo to schudłam-nie żebym Cię namawiała do majonezu!:-D
 
wiesz może, co można zamiast majonezu do sałatki dodać?(takiej z tuńczykiem)

Przepraszam, ze sie wtrace:-( ale zdecydowanie zastap wszelkie majonezy, ktore sa zabojstwem dla diety (nawet light) na jogurty naturalne! Sa swietne do wszystkich salatek, moim skromnym zdaniem nawet lepsze niz majonezy bo nie sa takie tluste no i efekt dietowy murowany:-)
 
Przepraszam, ze sie wtrace:-( ale zdecydowanie zastap wszelkie majonezy, ktore sa zabojstwem dla diety (nawet light) na jogurty naturalne! Sa swietne do wszystkich salatek, moim skromnym zdaniem nawet lepsze niz majonezy bo nie sa takie tluste no i efekt dietowy murowany:-)

Dzieki za rade bo tez sie nad tym zastanawialam czy ten majonez zastapic. No ale to smak ciuy inny bedzie, hm...
 
reklama
W mojej sam autor pisze, że można:-D kawa co prawda powoduje uczucie głodu, ale Agatston argumentuje to "przyzwolenie" tak:
i tak musisz się wielu pysznych rzeczy wyrzec, więc jeśli lubisz kawę i herbatę-pij! byle bez cukru" , hihi.

a ja dziewczynki UWIELBIAM MAJONEZ!!! buuuu:(
 
Do góry