reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
Gocha - no to gratulacje :)
A my na papke, bo Paulinka pluje jak są kawałeczki :)

Dziewczyny, ile posiłków dziennie jedzą Wasze dzieci ???
Bo my już podajemy 4 posiłki. I tak zamiennie albo 2 kaszki albo 2 deserki albo 2 objadki dziennie, a w międzyczasie chrupki i biszkopty :)
 
Dobrze,ze poruszylas temat  :)

Szymek dostaje deserek,potem obiad i na kolacje zamierzam znowu dac mu owoce i moze znowu wprowadzimy kaszke ? Czyli beda trzy posilki poza mlecznymi.No i chrupki w miedzy czasie.Na pewno szkodzil mu seler w zupce-wyeliminowalam i jest OK.Sprawdzimy jeszcze raz kaszke.
 
joeey pisze:
Wanda u Nas 5 posilkow, deserek, obiadek, 2 kaszki i mleczko :)

no to tyle samo Joeey - bo mleka nie licze, a mleko Paulina dostaje na pobudke - 150ml i na dobranoc 240ml :) i to wsio :)

Aska - to niewiele :) ale Paulinka niby duzo wcina a wazyla 2 tygodnie temu lekko ponad 7kg :(
 
hehe, to nieźle !!!!

Nie wiem ile posiłków mlecznych... wg mnie to zależy od dziecka :) Paulina wcina rano 150ml mleka z kleikiem, potem kaszka mleczna (czasem dwie) i na wieczor 240ml mleka z kleikiem - i to wszystko jeżeli chodzi o nasze posiłki mleczne :)

A właśnie jesteśmy po obiadku - Paulinawcinała dziś zupkę fasolkowo-brokułową :) Smakowała jak zawsze :)
Tylko dlaczego dzieci jak już sie najedzą, nie potrafia powiedziec: mamo, ja juz nie mogę... tylko muszą zrobic phrhhrh i opluć wszystko w około łącznie ze stara matka :D :D :D
 
Wlasnie zrobilam zupke dyniowa i troche nie wyszla.Dynia sie zupelnie rozgotowala.
Znacie jakis przepis na danie z dynia ?
 
Aska - Joeey jakiś czas temu podawała przepis, wiec Ci kopiuje:


srednia marchew
polowka pietruszki
kawałek selera
kawałek pora
duzy ziemniak
kawalki dyni - do tego cale zoltko i oliwa z oliwek - wlasnie wstawilam warzywka na gaz
 
reklama
Dzieki :)
Pewnie Joeey gotuje wszystkie skladniki razem (tak sobie mysle) Mnie sie dynia zupelnie rozgotowala.
Sprobuje jeszcze raz i wloze dynie nieco pozniej niz cala reszte.
 
Do góry