reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
Moja Misia po bananie zawsze na zielono kupoli! A wyobraźcie sobie jaki miałam zawał jak dalam jej buraczki i zapomniałam, a następnego dnia odwijam pampera, a tam wielka krwisto czerwona kupa, myślałam, że zemdleję z przerażenia, dopiero Robert mi przypomniał o burakach!!! ::)
 
A ja się muszę pochwalić, bo mój niejadek dzisiaj o 11.00 spałaszował owocki 130g, a o 14.00 zupę mojej produkcji 160g. Mam nadzieję, ze już jej tak zostanie. :laugh:
 
ziemzia pisze:
Moja Misia po bananie zawsze na zielono kupoli! A wyobraźcie sobie jaki miałam zawał jak dalam jej buraczki i zapomniałam, a następnego dnia odwijam pampera, a tam wielka krwisto czerwona kupa, myślałam, że zemdleję z przerażenia, dopiero Robert mi przypomniał o burakach!!! ::)

to ja bede miala jutro to samo :)
zrobiłam dziś Paulinie zupke z burakiem - jadła, aż jej się uszy trzęsły :) Aż miło :)
 
Ana do czego uzywasz siemienia lnianego ??? i jak myslisz - bo dzis kupilam dynie - czy pasuje jak ugotuje ja z jabkiem i podam jako deserek bo jedna czesc napewno pojdzie na zupke...
 
reklama
Dynia z jablkiem jest w sloiczkach Hippa. Wg mnie wyjdzie pychota. Moj Kubus przynajmniej taka kombinacje bardzo lubi.

Wanda, podaj prosze przepis na ta buraczkowa, ktora ugotowalas dla Paulinki. Ja gotuje od niecalego tygodnia, i jak na razie do kazdego obiadku dodaje wiecej lub mniej buraczka. Ale stanowczo Kubus woli jak jest mniej :) A burak jest bardzo wartosciowym warzywkiem, wiec chcialabym mu go przemycac w roznych zestawieniach.

A wiecie co? Pediatra nas sie ostatnio zapytala czy Kubus zjada na obiad dwa dania (z takim przekonaniem, ze juz powinien) ::) A ja nie zapytalam co ma na mysli mowiac o dwoch daniach, tylko powiedzialam, ze zjada jedno :) I po powrocie do domu zaczelam sobie wyobrazac jak moglby taki obiad 2-daniowy dla mojego Kubusia wygladac i mi nie przyszlo nic do glowy poza tym, ze moglabym podzielic to co robie na dwie porcje - do jednej dolac wiecej wody, a druga pozostawic gesciejsza papka ;D A Wasze dzieci ilu daniowe jedza obiady?? ::)

Pozdrawiam, Agnieszka
 
Do góry