reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
dobrze, od dzisi bedzie Sorbek, myslalam, ze Ci milo, ze nie po nazwisku :p ;) ale faktycznie, moze sie potem pomylic

to nie wiem, ale ktoras na pewno mowila o latwym porodzie - ZGLASZAC MI SIE TU!!! ;D

ja zrezygnowalam z kanapek to nie kusze Staska, ale i tak zaglada nam do talerzy.

Sorbek podobno okolo roku, np Stasia kuzyn sam odstawil mleko jak mial rok i 2 m-ce, przestalo mu smakowac i zostal przy jednej kaszce dziennie i jogurtach i twarozkach.
 
Sorbuś ja kanapek nie daję. W ogóle mało eksperymentuję na razie.

Paula powiem Ci, że jak Ingusi szły ząbki to też nie chciała obiadku jak był ciepły, a zimny zjadała. Może to to?
 
zapomnialam sie pochwalic, ze juz od jakiegos czasu - sezonu dyniowego - produkuje sie z zupkami i soczkami dyniowymi, mniam, polecam dla szkrabow, jakie bogactwo mineralow i witamin. Dla nas tez zreszta na cere ;D
 
My bylismy wczoraj u pediatry i spytalam przy okazji o karmienie Kubusia.

Mozemy juz podawac zotlko. Jak zaczne Kubusiowi dawac to mam to robic przez tydzien dzien w dzien ::) I niezaleznie od tego tez moge podawac miesko :) Po tygodniu jak nic sie u Kubusia nie ujawni po zoltku to mam podawac co 2-3 dni. Mam wprowadzic do diety szpinak. I moge juz wprowadzic surowa marchewke - tarta lub/i soczek marchewkowy :) Oprocz tego na surowo banan, jablko, gruszka, arbuz.
Powiedziala, ze mamy wzorowe jadlospis :) Na razie nie mamy nic zmieniac, a za jakis czas bede powoli mogla rezygnowac z jednego karmienia piersia.

Ja od soboty kazdego dnia gotuje i moj Kubus super je moje obiadki. Wielka przyjemnoscia jest gotowanie jak sie wie, ze dziecko ze smakiem zjada i to niemale porcje :)
Z dynia bym tez chetnie cos ugotowala Kubusiowi, bo on dynie ubostwa, ale nie mam niestety dojsc do nie nawozonej... Bardzo zaluje.

Sorbus, Kubus kanapek jeszcze nie dostaje i szybko nie dostanie :)

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
reklama
,Ja bym chciała zzeby Maja po roku jadła już wszystko taz oczywiście w miarę rozsądku :p

No Agnesa moja lekarka całkiem inaczej mi mówi i my surowy babn np jemy już dawno. Maja ma zdrowy żołądek nigdy nsa nic nie była uczulona
Jja jestem strasznie anty bo mam koleżankę co tak nic dziecku nie dawała a mleko na mineralce do roku chyba i teraz ma na wszystko uczulenie

No ale to juz indywidualna sprawa kazdej mamy ;D ;D ;D
 
Do góry