reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
Nikt nie odowiedzial na moje pytanie buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( :( :(

OK,wiem ze sie powtarzam i ilez razy mozna na to samo pytanie odpowiadac ? ;D

Dzwonilam w koncu do pediatry i jej zdaniem jest OK a zielone kupki to nic groznego, zdarzaja sie i nie ma sie co przejmowac :)
 
Całkiem mozliwe,Malemu wyszedł wlasnie szósty ząbek,ale następne juz są w gotowości.Od szóstego miesiąca ząbki,ząbki,ząbki ::)
 
Asiu, ja bym po prostu zaczęła te nowinki podawać po trochu i obserwowała tzn banan przez 3 dni i nic nowego więcej. Bo tak łatwiej jest stwierdzić, co jest ewentualną pzryczyną. A zielone kupki mogą byś, jak Hania pisze też od zębów. Ale nie są śluzowate? bo jeśli nie, to może po prostu taka mieszanka kolorystyczna od jedzonka wyszła. U nas była ciemnozielona kupa np po brokułach i szpinaku.
 
reklama
o Gabcia dalej bez ząbka, już chyba tylko ona nie ma zębów, moja babuleńka bezzębna. Ale ona to po mnie ma ;D
 
Do góry