reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
Muszę znowu pochwalić Ingusię, bo zjadła dziś caaaaaaały pojemniczek 200 ml zupki, którą jej ugotowałam - ziemniaczek+marchewka+kurczaczek + sól - posoliłam jej bo była mdła. Chyba możemy już solić? Klucha też mi się wydaje, że to też miało znaczenie. Myślałam, że Ingusia jest uczulona na ziemniaka, ale dałam jej wczoraj z mojego z obiadu i zjadła ze smakiem i nie było jej nic a nic, więc postanowiłam jej dziś ugotować z nim zupkę. Ale się cieszę! ;D Wyszło mi 5 pojemniczków. Kosztowało mnie to gdzieś ze 2 zł. Niezła oszczędność, nie? ;D
 
Asia no to wszystko słoiczkowe Bobovity "kuchnie świata" nawet mnie smakują dziś właśnie Bogracz węgierski (chociaż to może trochę za słodkie jak na zupę)był i młody jak trylko zobaczył słoik i łyżkę to już zaczynał cudować ale wepchnełam mu jakoś pierwszą łyżkę i potem już sam otwierał dzioba... ;D

No i w tej dzisiejszej zupce to same nie dobre rzeczy są typu białko kurze, papryka, makaron z mąki przennej itp. ale ja i tak jak głupia się cieszę że Maksko to zjadło.....


A sole obowiązkowo choćiaż minimalnie ... też do tego na początku idealistycznie podchodziłam ale jak dziecko nie chce jeść to się człowiek wszystkich sposobów chwyta....
 
U nas dzis tez sukces powrocilam do zupek od 6tego miesiaca takie rzadkie i zjadla caaaaly sloiczek i teraz pije z tej okazji piwko.Jakby jeszcze chciala kaszke zjesc to chyba ja ze szczescia nie wiem co zrobie.

Wydaje mi sie ze Hania juz nie najada sie z Piersi bo sie budzi co 2 godz w nocy.I nie wiem czy to zasluga zebow bo co sie obudzi to wpyla 2 cycki :-[ ::)
 
Właśnie sie dziś zastanawiałam czy można solić i trochę posoliłam bo własnie takie bez smaku było ale Kacperek i tak nie zjadł ::) ::) ::)

Gratulacje dla wszystkich dzieciaczków które ładnie dziś zjadły obiad! :laugh:

Dziewczyny czy dajecie już swoim Szkrabom parówki ??? ja dziś jadłam na śniadanie i jak dałam Kacperkowi spróbować to normalnie aż piał do nich :D i chyba kupię mu jutro jakieś takie parówki dla dzieci :) choć mówią że w parówkach to same śmieci ::) ale chyba w tych Morlinkach dla dzieci to nie, co ? jak myślicie?

 
Paula ja uwazam ze w parówkach sa smieci ale moj Oskar tez zajadal kiedys parowki ze smakiem ;D nawet mam w lodowce takie bobaskowe parowy jakies cielece :laugh: :laugh: na czarna godzine jakby mu sie odechcialo jesc zupek :laugh: :laugh:
 
ja daje mai parówki czasem i wiem że smieci ale teraz to we wszystkim smieci albo hemia także troszke mysle że mozna
 
reklama
Dałam dzisiaj Szymonkowi banana rozgniecionego widelcem i zrobil zielona kupke,tak mysle ze to po tym bananie.Wyczytalam,ze banany mozna dopiero po 10 m.
Po jablkach jest OK i po brzoskwini rowniez.
A Waszym maluszkom jest OK po bananie ?
 
Do góry