reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
a my mieliśmy dzis debiut banana ze słoiczka Piotrus jakby mógł to by wszystko zjadł ale chciałam najpierw skontrolować czy może

wyczytałam dzis ze mozemy juz (po 5msc) dawac surowego banana któras próbowała? I co jeszcze (oprócz jabłek) z surowych owoców-deseków mozemy dawać?
 
My zadebiutowalismy z mieskiem kilka dni temu. Pozniej mielismy dwa dni przerwy, bo jednego dnia wyladowalam w nocy w szpitalu, karetka mnie zabrala, bo mi cos strzelilo w kregoslupie i glowy nie moglam podniesc :D, a drugiego dnia bylam pol dnia u siebie w pracy, i bynajmniej nie w odwiedziny, a popracowac. I wczoraj oraz dzis znow mielismy miesko na obiad. Niestety straszne katorgi przechodzi moj Synus gdy ma jesc danie z mieskiem - indyczkiem, a ja nie mniejsze. Niestety nie podchodzi mu zupelnie indyk. Nie wiem jak z innym mieskiem bedzie, bo jeszcze nie probowalismy.

Ale dzis zastosowalam jeden patent. Moze tez Wam sie przyda, jesli jeszcze czegos takiego nie robilyscie. Bo dzis po pierwszych przegranych wojnach z jedzeniem za ostatnim razem nam jakos weszlo jedzonko z indyczkiem. Otoz zmieszalam danie z indykiem, ktorego Kuba nie zjadl wczesniej z brokulami, ktore przed wprowadzeniem miesa do diety zjadal dosc chetnie. Oprocz tego wszystko troche rozcienczylam woda przegotowana. I to jakos jakos nam weszlo bez wiekszego marudzenia. A jeszcze lepiej by mu pewnie wchodzilo z dynia i ziemniakami, ale akurat nie mialam w zapasie.

Jutro startujemy z krolikiem. Mam nadzieje, ze bedzie lepiej.

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
A czy dzieciaczki w nasym wieku moga pora, selera, pietruche i groszek zielony ten cukrowy ???

ja dzisiaj naprodukowalam sloiczkow z brolkulami kalafiorem kurczaczkiem i wyzej wymienionymi ;) kazdy sloiczek inny ale mialam radoche ;D ;D mam nadzieje ze synkowi posmakuje kazdy sloiczek troszke posolilam i dodalam oliwy i nawet mi posmakowaly ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh:
 
Joeey kalafiora widzialam w slikach z bobovity od 6 m-ca a moze nawet 4 ::) nie pamietam wiec sie nie zastanawialam zbytnio tyle te inne mi daly do pomyslunku ale i tak zrobilam jak by nie mogl to zje za jakis czas z zamrazalce nic im nie bedzie :)
 
nawet nie wiedziałam ze są dania z kalafiorem :p musze iśc odświezyc obiadki dla małego

jutro robię debiut z burakiem ;D
 
reklama
Do góry