reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama

Ola co do owoców to ja dawałam jeszcze gruszkę z dodatkiem jabłka ...smakowała bardzo i nic się nie działo.... no i eksperymentalnie pół truskawy Maks zjadł smakowała też i też bez objawów ubocznych... a co siekawe jak dawałam mu truskawke taką rozmemłaną widelcem to krzywił się i nie smakowało mu strasznie.... a jak dostał taką całą do pomymłania w buzi to aż się trząsł (no oczywiście trzymałam mu tą truskawe...aż takiej samoobsługi to jeszcze nie ma)

...a z warzywek bedziemy teraz próbować danie które ma w sobie pomidory(ze słoika oczywiście)no i zobaczymy.....
 
a AL ma takie krosteczki na raczkach i doszlam do w niosku ze po truskawkach bo one wygaldaja jak uczulenie i to jest bardzo dziwne bo dopiero wyszly po kilku dniach...
 
Ja wczoraj miałam swój debiut kulinarny.Poszłam do sklepu kupiłam młodą marchewkę, pietruszkę, selera dodałam jeszcze ziemniaczka i kawalątek kalarepki zblendowałam ze wcześniej ugotowanym kurczakiem...i co? wielkie plucie.Potem przyjechała moja mama i podpowiedziała mi żebym dała więcej marchewki wtedy zupka będzie sołdsza,tak też zrobiłam dzisiaj i Julka zjadła do ostatniej łyżeczki.Nie wiem czy to kwestia jej apetytu czy rzeczywiście dzisiejsze danie było lepsze.

Czy dzieciom takim jak nasze można dodawać do zupki zielony groszek????
 
Amelka jak bys uwazniej czytala to bys znala odpowiedz na tej samej stronie tylko ciut wyzej pytalam o to samo :p ;) ;D odpowiedz brzmi MOZNA


Ketsa wiesz ci Ci powiem u nas z truskawka ten sam numer ;D ;D ;D ;D ;D cala jest git a rozdziabdziana be :p
 
czy wiecie od kiedy mozna dawac banana ??? w internecie caly czas inaczej pisza.wczoraj dalam ciutke posmakowac i chyba nic malemu tak nie smakowalo :)
 
ja też dziś się postarałam i zadebiutowałam jako kucharka, tak sie starałam i co ??? też wielkie plucie :( zrobiłam zupkę z marchewki, ziemniaczka i cukinii, Bogdan zmiksował, wyszedł piękny kremik jak ze słoiczka, dodałam łyżeczkę oliwy, spróbowałam, wydawało mi sie ze nawet niezłe ale Ida miała inne zdanie na ten temat. Trochę nawet zwymiotowała, ale to juz chyba wina Bogdana, mówiłam mu ze ma Idy nie popędzać bo musi mieć czas na przekonanie sie do nowego smaku ale on oczywiscie wie lepiej, no i skończyło sie wymiotami i tu juz mój mąż sie zniechęcił i stwierdził ze jedyne wyjście to do cycka. Mówie mu ze gdybym ja miała takie podejscie to Ida w zyciu nic by nie zjadła, stwierdziłam ze skoro moja zupka be to moze słoiczek będzie smakował i faktycznie zjadła ze smakiem calutki. Wydaje mi sie ze moze w tej mojej zupce nie podeszła jej oliwa, a Wy co dodajecie, można masełko ??? bo w składzie zupek gerbera jest masło i rzeczywiscie smakują lepiej, jeśli ktoś juz o tym pisał to przepraszam ale nie doczytałam
 
reklama
Cyprysia ja dawałam Iduni banana parę dni temu i nic jej nie było ale tez za duzo nie zjadła, nie podszedł jej jakoś, a banany z brzoskwinią hippa są od 4 miesiąca, to chyba i zwykłe banany można ???
 
Do góry