reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

Kasia - ja jeszcze nie dawałam nic do picia, ale mój Sasha nie chce butli:( Obawiam się, że będę musiała poczekać na niekapka;)

Ida , Anaklim - jest niekapek z Tommee Tippee od 3 miesiaca ma bardzo miękki ustnik ja mojemu czasem daje w nim soczek są takie dni że z niego pije a czasami sie denerwuje i nie chce .. ale próbuje czasami, niech się uczy
 
reklama
Aniam ma pytanko, a ten bebilon na noc to nie jest od 6 miesiąca, bo gamoń znowu się budzi w nocy:baffled:.
U nas jak na razie do picia idą sme herbatki z hippa, a z innym jedzonkiem wstrzymałam się, bo mły ma jakieś uczulenie:confused:
 
Brown.kate - ja wczoraj dałam marchewkę. Tylko mój Sashimi ma 4 miesiące i 3 tygodnie. Może poczekaj jeszcze choć tydzień, dwa? Marchewa poszła pięknie, dałam kilka łyżeczek, chciał jeszcze, ale bałam się o brzuchola więc dziś dam troszkę więcej.
Na razie nie wprowadzam kaszki. Pociągnę marchew dwa dni i jak się nie będzie nic działo to dam ziemniaczka.
Karmiłam go marchewką tak gdzieś koło 18.00 dzięki temu miałam trochę więcej mleka na noc i moje dziecko spało od 22.30 do 2.30 bez przerwy co jak na niego jest sukcesem.
Zycze Ci zeby Twoj maluszek coraz dluzej przesypial i dal pospac mamusi:-):-):-). Sama mam nadzieje ze moja mala jak zacznie wcinac cos konkretniejszego niz mleczko to dluzej pospi;-). Oczywiscie poczekam jeszcze z tydzien albo dwa z wprowadzaniem nowosci:tak::tak::tak:. Nie moge sie juz doczekac, ale nigdzie mi sie nie spieszy!!!Kupilam dzis lyzeczki i miseczki, jeszcze troszke poleza w szufladzie, ale przygotowana juz jestem:-D
jeszcze musze tylko kupic jakis blender.......

Ja mam ten niekapek o ktorym pisze Aniam, ale mala tez nie bardzo umie z niego pic(dalam jej odrobinke wody). Fajny tez moze byc niekapek od 4-tego miesiaca tez z TT:tak:, ale jego nie sprawdzalam. Z butli moja mala jeszcze nie dawno pila (moje mleczko i tez wode) ale ostatnio jakis czas jej nie dawalam i pewnie tez juz nie umie.
 
Ostatnia edycja:
brown kate- blender to super sprawa ,ja mam i robię mu czasami sama zupkę i chętniej ją je niz ze słoiczka:-D:-D
celka- bebilion na noc wydaje mi się że jest powyżej 5 miesiąca :-):-):-) a po czym ma uczulenie maluszek????kurcze nie ciekawie:baffled::happy:
aniach-mój uwielbia zupkę jarzynowa :-D:-D:-D super że wróciłaś :-):-)
 
Welonka- moja Julcia dzisiaj dostała marchewke z ziemniaczkami z hippa zjadła pół słoiczka tak jej smakowało a nie toleruje winogrona bo dostała wysypki, także winogrono odrzuciłam:-) a za 3 dni wprowadze jej właśnie zupke jarzynowa:tak:
 
Welonka, dokładnie to nie wiem, bo miał szczepienie i nowe jedzonko w tym samym dniu, także wszystko na raz mogło to spowodować. Dzisiaj dałam mu znowu marchewke, ale rozważam też danie na noc kaszki - dobry sen, bo nie ma tutaj Aptamilu na noc.
 
;urcze ja nie moge dać mu kaszki tej na dobry sen ,mój pije bebilion pepti i tylko kaszke dodaje do mleczka tego ale i tak wstaje na karmienie co do minuty :baffled::happy:
 
Aniam - i co ja bym bez Ciebie zrobiła???

Ida - próbujemy?

Chyba ja bez was :-D

Aniam ma pytanko, a ten bebilon na noc to nie jest od 6 miesiąca, bo gamoń znowu się budzi w nocy:baffled:.
U nas jak na razie do picia idą sme herbatki z hippa, a z innym jedzonkiem wstrzymałam się, bo mły ma jakieś uczulenie:confused:

Bebilon jest od 4 miesiaca , na stronie internetowej pisze że od 6 a na pudełku że od 4 ..
 
reklama
ja też chce kupić ten bebilon na noc ale go u nas niema,jak był niepotrzebny to widziałam w sklepie a teraz już od tygodnia nie ma w środe jade do Słupcy to może tam dostane:tak:
 
Do góry