reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Dziekuję Dziewczynki za opinie.
Chwilowo nastapiła u nas zmiana planów
Pisałam na "majówkach", że Szymonek dostał od chrzestnego chicco enjoy i do wiosny sobie nim pojeździmy (tzn. wózek będzie tylko na wypady samochodem), natomiast wiosną powrócimy do tematu maclarena.
Powiem Wam, że najładniejszy moim zdaniem to jest ten różowo-brazowy, ale niestety tylko dla dziewczynek :-(
za to widziałam "na żywo" niebiesko-granatowy (nie prezentował się zbyt efektownie) i szaro-pomarańczowy-śliczny (oczywiście jak na wózek dla chłopca)

zastanawiam się też nad zwykłym techno (bez okrycia na nózki), bo zima i tak będziemy jeździć naszym pompowanym roanem :), więc może darować sobie (około 200zł) i kupić zwykłego techno... mam czas do wiosny


Panno_migotko jesli chodzi o wózki, to wejdź sobie na tą stronę, tam masz dużo opinii na temat różnych wózeczków:
Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Ostatnia edycja:
Tak ten pomarańczowo- szary jest prześliczny, a ten różówo- bązowy...ach ja jestem w nim "zakochana" :tak:, jeżeli będę kupowała parasolkę to napewno właśnie tą i wtym kolorze :-)
 
Tak ten pomarańczowo- szary jest prześliczny, a ten różówo- bązowy...ach ja jestem w nim "zakochana" :tak:, jeżeli będę kupowała parasolkę to napewno właśnie tą i wtym kolorze :-)

nie dziwię się, to zestawienie kolorów jest świetne
Ostatnio widziałam wózek innej firmy również brązowo-różowy i tez prezentował sie wspaniale
 
reklama
A mi sie podoba pliko3 p PPerego czarno rozowy :-) ale z doswiadczenia wiem ze ten jasny kolor na budce nie jest dobrym rpzwiazaniem,chyba ze da sie zdemontowac budke i ja prac w pralce...

x_44.jpg

Peg-perego - Porównywarka cen Zakupy WP - Wirtualna Polska
 
Ostatnia edycja:
Do góry