reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

dziewczyny fajne te Wasze wózeczki :-) widzę że każda ma już swój wybór ;-) Mi też się podobają te wielofunkcyjne tylko trochę to kosztuje :-( a My teraz nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek chociaż wiem że rodzice chcą zapłacić za niego to nie będziemy ich aż tak naciągać :no: ale wydaje Mi się że ten co upatrzyłam też nie jest taki straszny i 2 w 1 :-) kaska będzie potrzebna na remoncik :tak: bo planujemy się przeprowadzić pod koniec roku ;-)

fotelik do samochodu mam od siostry :-)
 

Załączniki

  • cameleon blue.jpg
    cameleon blue.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 15
  • wózek .jpeg
    wózek .jpeg
    46,9 KB · Wyświetleń: 29
  • wózek 1.jpeg
    wózek 1.jpeg
    121,8 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Fajny tylko ja wolałabym z pełną rączką. Bo wtedy mogę jedną ręka prowadzić- a taki to by mi chyba skręcał, źle kombinuję?


Kasiorą też nie opływam- ale jak mam kupić 20 kg wielofunkcyjny i zmieniać za rok na lżejszy i poręczniejszy- to wolę od razu taki średnio ciężki ( bo z pompowanymi lekkiego nie doświadczę) co gondolę doużywam do grudnia powiedzmy a potem wsadzę na stelaż spacerówkę a młodego w ciepły śpiworek. W tej spacerówce chociaż ze 2 latka. Jak będzie mi brykał już mocno- wtedy jakiś wózeczek-parasolka, tak , żeby miał gdzie przysiąść miedzy brykaniem. Tak sobie marzę- marzyciela ze mnie.:-D:-D:-D
 
AURELIA, Fajowo Ci się udało ::-D:-D:-Da miałam Cie pytać o wózeczek, ale jakoś dawno Cię z nami nie było :zawstydzona/y: a ja odkąd wróciłąm do pracy też mam mniej czasu na BB :-:)-:)-( mam nadzieję, ze wózeczek w rzeczywistości też będzie taki śliczny, jak na zdjęciach i się nie rozccarujecie ..powodzenia :-):-):-) CZEKAM NA WIEŚCI...DOBRE WIEŚCI


I kupiliśmy!!! Wózek w stanie bardzo dobrym, nie widać, że był używany!!! Zapłaciliśmy 600zł, czyli połowę ceny nowego...:-):-):-)

Stoi w pokoju i napatrzeć się na niego nie mogę.

Jeszcze raz dziękuję za linka, gdyby nie Ty!!! Buziaki, kolejny zakup udany:tak:
 
reklama
Do góry