reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ja już swój wózek Baby Design wywiozłam do rodziców, miałam go dosyć, pisałam że dostaliśmy spacerówkę ale też jest za duża jak dla mnie bo tez jest od wózka wielofunkcyjnego i będziemy teraz kupować spacerówkę stabilną ale lekką i stabilną no i dobrze się prowadzącą :tak:
 
reklama
jo-anna-on- x landery sie chyba nie rozkładają na płasko, co?
starsze modele na pewno- mam nadzieje, ze nowe tak.
Szkoda mi też, ze siedzisko sie nie przekłada w stronę " do mamy".
Podobno też jest sztywny- ale mnie przerażają wózki na paskach-tak sie bardzo bujają, wiec może x lander mi przypasuje. Mnie kusi xa, x1 i houck jaguar.
Nie rozkładają się na płasko ale nie przeszkadzało to jakoś Ani, bardziej niedogodny był brak regulowanego podnóżka ale w tej chwili modele już taki mają.
Gondola jest oczywiście w stronę mamy a potem niech maluch już sobie świat ogląda ;-) a nie tylko mamę/tetę/babcię/etc.
Wyjeździłam siępo dziurawych ulicach i nie wydaje mi się, że jest za bardzo sztywny.
Oczywiście to jest moja ocena i każdemu co innego pasuje.
 
Aniusia80 moja koleżanka ma ten wózek (nawet ten sam kolor :-) ) i jest z niego bardzo zadowolona. Jej synek ma pięć miesięcy i nadal jeździ w gondolce, bo jest ona dość obszerna.
 
Wózek Graco QuattRo TouR DeluXe HIT 2007 WYS 0zł (298765432) - Aukcje internetowe Allegro


Ja wkońcu zobaczyłam na żywo wózeczek z linku powyżej (ten pomarańczowy) moim zdaniem rewelacja :)
1. siedzenie regulowane do pozycji leżącej
2. bardzo duży kosz na zakupy
3. gumowe kółka
4. możliwośc montażu fotelika
5. regulowany podnóżek
6. składany 1 ręką
7. dość lekki

Już wiem, że taki chcę miec i nie będę musiała kupowac 2 spacerówki czyli będe miała 1 wózeczek od początku do ...
 
minka a nie jest raki " plastikowy-twardy " ?
Własnie jestem ciekawa jego amortyzatorów :)

Bo stwarza wrażenie "twardego wózka" ...ale ja nigdy nie miałam okazji nim kierować ..
wiec jak sie nim kieruje ? miękko ?
 
L4dY-bIrd leciutko chodzi, materiał w dotyku jak inne wózeczki, ma gumowe kółka (pani mowiła ze pompowane) mnie zachwycił...:tak:
ja miałam taki wózeczek 7lat temu, ale kółka plastikowe
co ważne składa sie szybko i bardzo mało miejsca zajmuje po złożeniu
amortyzatory działaja tak jak powinny no i wazne że są :happy:

nie mówić iż cena jest bardzo zadowalająca a w cenie jeszcze gondola dla niemowlaczka :) i pasuje każdy forelik GRACO
 
L4dY-bIrd leciutko chodzi, materiał w dotyku jak inne wózeczki, ma gumowe kółka (pani mowiła ze pompowane) mnie zachwycił...:tak:
ja miałam taki wózeczek 7lat temu, ale kółka plastikowe
co ważne składa sie szybko i bardzo mało miejsca zajmuje po złożeniu
amortyzatory działaja tak jak powinny no i wazne że są :happy:

nie mówić iż cena jest bardzo zadowalająca a w cenie jeszcze gondola dla niemowlaczka :) i pasuje każdy forelik GRACO

minka no własnie pamietam że pisałas kiedys ze przy synku miałaś taki wóz :tak:
tylko byłam ciekawa jak to jest z tymi amortyzatorami ..tak z czystej ciekawości :tak:

ale powiem Ci że za taka cene i to z całym kompletem ...i pod markową nazwą ..to tanio :dry:
 
miałam troche inny model, no i 7lat temu ;-)teraz ulepszyli i to bardzo...
choć wowczas tez bym go nie zamieniła na żaden inny, ten jest jeszcze lepszy...

a co ważne pojechałam dziś z moim lubym i on na wozki z całkiem innej strony patrzył:
" mierzył" "ważył" itp. i choc mamy duży samochód okazało sie że 90% wóżków bez demontaży kół nie wejdzie do auta :(
 
reklama
Wózek Graco QuattRo TouR DeluXe HIT 2007 WYS 0zł (298765432) - Aukcje internetowe Allegro


Ja wkońcu zobaczyłam na żywo wózeczek z linku powyżej (ten pomarańczowy) moim zdaniem rewelacja :)
1. siedzenie regulowane do pozycji leżącej
2. bardzo duży kosz na zakupy
3. gumowe kółka
4. możliwośc montażu fotelika
5. regulowany podnóżek
6. składany 1 ręką
7. dość lekki

Już wiem, że taki chcę miec i nie będę musiała kupowac 2 spacerówki czyli będe miała 1 wózeczek od początku do ...
no i to tez jest moj typ,bo spacerwoka jest rewelacyjna...a dla mnie ona jest najwazniejsza jak zawsze to powtarzam I dla rodzica wygodna i dla dziecka,:tak:
a mi cos ten material ostatnio chodzi po glowie ale jeszcze nie zdecydowalam jaki kupie wozek.Ciagle mysle.Mam czas:-p
299631541

GRACO VIVO +NOSIDLO +OKRYCIE +FOLIA +TORBA 4kolory (299643212) - Aukcje internetowe Allegro
Lub ten kolorek mi sie podoba
303356835


A najlepiej to ten zestawik mi sie podoba gdyby nie kolor........
305268312

305268312_3

Wszystko za 1600zl

A tu daje linka na ciekawy i tani wozek z tych typow co zakupujecie co nie ktore,.I solidnie wyglada stelarz,lepiej niz nie jeden drozszy wozek innej marki
TITANIUM baby gondola + spacerówka + śpiwór (299430162) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry