reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
L4dY-bIrd śliczności:-).
Będę trzymać rękę na pulsie.Szkoda, ze nie ma tego podnóżka- ale i tak będę śledzić jego losy. Jakby co to zaatakuje...:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 22
Inatalial z tego co widze to duzo tych wózków jezdzi po drodze, chyba nie sa takie złe, mi osobiscie przeszkadzałaby waga tego wózka no i zdaje sie ze w tych wózkach wysoko jest spacerówka, to tez chyba nie jest za dobre. Prawda jest taka ze cena mówi za siebie, jak chcesz miec dobry i nowy wózek to musisz troszke zabulić... a w dzisiejszych czasach nie wszystkich na to stac i dlatego ich tyle jezdzi.
 
Waga wadze nie równa, że tak mnie poniesie filozoficznie. To pewnie też kwestia wyważenia wózka.Dla kogoś wózek prowadzi sie ok, inny musi włożyć wysiłek w ujarzmienie go.Sam wózekKunert nie jest aż tak koszmarnie ciężki ( TAKO maja po 21 kg), ale jak sie prowadzi zgadywać nie będę. U nas w mieście jeździ parę takich wózków, prezentuje się tak samo jak inne wielofunkcyjne- także te droższe.

L4dY-bIrd- chodzi mi o to na nogi, ze jak uśnie młody to mu majtać nie będą, a w tym będą. Jak tanio będzie szedł- to sie skuszę.
 
:-DSuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, nawet nie wiesz, jak się cieszę....prawie tak, jakbym to ja sama już miała wózio w domku :-D :-D my chyba zostajemy przy swoim :-Dwyborze...http://www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=4&products_id=483 tym bardziej, że od 2008 jest mnóstwo nowych kolorków

I kupiliśmy!!! Wózek w stanie bardzo dobrym, nie widać, że był używany!!! Zapłaciliśmy 600zł, czyli połowę ceny nowego...:-):-):-)

Stoi w pokoju i napatrzeć się na niego nie mogę.

Jeszcze raz dziękuję za linka, gdyby nie Ty!!! Buziaki, kolejny zakup udany:tak:
 
aniusiaa i tu sie z Toba nie zgadzam poprostu duzo ludzi wozi w tym na poczatku a puzniej przezuca sie na typowe lekkie spacerowki znam baaardzo duzo mam ktore tak robia. JA kupuje taki wozek za 300zl a puzniej spacerowke pozadna bo wiem ze jaa by nie byla spacerowka w wozku wielofunkcyjnym to i tak bym dlugo zbyt jej nie miala

a co do krzeselka juz z M upatrzelismy kupujemy takie Bobosklep.pl - sklep dla dzieci, zabawki, artyku
 
anusiasac, no super wybór i wiesz co, jest bardzo podobny do naszego Roana. W sumie to nie wiem czym się różnią od siebie??
 
reklama
Do góry