reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
A my mamy dokładnie taki kolor: W�zki dzieciece Deltim X-Lander XA - kolor Ash - TANIE w�zki Coneco Joker za 149 z� .:+:. ► aleWozki.pl - sklep internetowy
spacerówki, gondoli i fotelika samochodowego. Cały komplet w 2005 roku wyniósł nas 1600 zł.
Gondolka musi być bo dziecku musi być wygodnie, musi leżeć na płasko. Fotelik wpinaliśmy w wózek jak jechaliśmy gdzieś do miasta na spacer, faktycznie się przydaje taka możliwość montażu.
A co do parasolki to nasza to nie jest kawałek materiału na drucie, siedzisko i podnóżek są grube i chronią od chłodu. Ale nie zdecyduję się jeszcze na wożenie dziecka w nim w tym roku. Poza tym. x-landera się 100x lepiej prowadzi. Parasolkę zabierzemy na pewno na wakacje ale to nie w tym roku.....
 
jo-anna-on- x landery sie chyba nie rozkładają na płasko, co?
starsze modele na pewno- mam nadzieje, ze nowe tak.
Szkoda mi też, ze siedzisko sie nie przekłada w stronę " do mamy".
Podobno też jest sztywny- ale mnie przerażają wózki na paskach-tak sie bardzo bujają, wiec może x lander mi przypasuje. Mnie kusi xa, x1 i houck jaguar.

No, ale rodzice/dziadkowie- sponsorzy wózka widzieli ostatnio wielofunkcyjny ad-re-ma i im się podobał niesamowicie. Wózek wybieram ja, ale mam nadzieje, ze uznają przewagę (drogich jednak) x landerów nad ad-re-mą czy Tako ( do których mam zastrzeżenie wagowe tylko).
 
szopek ja mam z tych wielofunkcyjnych podobnych do tako ale mniej zabudowany kupuje za trzysta zlotych od znajomej malego bede wozic w gondoli jak nie bedzie chcial nawet zima to spacerowka jest dosc pelna i zabudowana a na wiosne to juz prawie roczek walne sobie fajna spacerowke ale nie parasol bo chce z tych mniejszych ale zeby byla rozkladana do pozycji siedzacej i zeby miala jedna raczke a nie jak parasolka nie lubie ich
 
acha a fotelik kupujemy za 140zl w sklepie juz widzielismy z budka i wkladka ladniutki, nie potzrebuje wydawac kasy na wozek z fotelikiem. Ciezar wozka mi nie przeszkadza bo poruszam sie autem a wielkosc mamy kombi wiec ... po co tracic kase jak w takim foteliku i stelarzu dziecko dlugo nie pojezdzi bo po roczku trzeba kupic znow fotelik do auta wiekszy a i spacerowka tylko do wozenia

acha tym bardziej ze jak nasze dzieci zaczna siedziec to wtedy juz zacznie byc zimno i jak wychodzic z fotelikiem na stelarzu a wczesniej za dlugo dziecka w tym nie wolno trzymac to wychodzi tyle co do jazdy ale jak kto woli ja ta kase wole zainwetsowac w krzeselko do karmienia
 
tarala lala :) znalazłam fotelik maxi-cosi ...z łączniami do jaguara ..babeczka ma taki sam wózek jak my i uzywała tego fotelika u siebie w stelazu :)
Cena narazie 80 zł ...wiec jak za free ...jutro koniec aukcji ...bede polowac :)
Fotelik wizualnie hmmm... granatowy ..ale już znalazłam na allegro że mozna kupić nowe pokrowce ...i juz po problemie :)
 
AURELIA, Fajowo Ci się udało ::-D:-D:-Da miałam Cie pytać o wózeczek, ale jakoś dawno Cię z nami nie było :zawstydzona/y: a ja odkąd wróciłąm do pracy też mam mniej czasu na BB :-:)-:)-( mam nadzieję, ze wózeczek w rzeczywistości też będzie taki śliczny, jak na zdjęciach i się nie rozccarujecie ..powodzenia :-):-):-) CZEKAM NA WIEŚCI...DOBRE WIEŚCI
No i umówiłam się z tą dziewczyną na ogladanie wózka, na zdjęciach wygląda super. Gdybyśmy go kupili to mamy łóżeczko gratis, bo zaoszczędzimy 400zł:-).
Więc kochana, jak wózek będzie w b.dobrym stanie to wiszę Ci chyba kawkę!!!
 
_WiKtOriA_ sory nie wyraziłam sie jasno z tym wózeczkiem twoim- pamiętam, ze od sąsiadki ( chyba nawet zdjęcie dałaś) chodziło mi o firmę.

Grzebie teraz we wszystkich tych firmach. Jak tylko coś zobaczę na mieście to sprawdzam ofertę na stronie producenta (o ile ma takową) z czystej ciekawości. Może komuś coś przez przypadek wyjdzie wyjątkowego.

Byłam u koleżanki i ona ma Deltim Voyager Easy ( chyba) - wielofunkcyjny. Czerwony:-). Wygląda fajnie ale nie byłam w stanie nim manewrować, ważył chyba z tonę.A w środku ledwie 3 miesięczny szkrab.Raczka była jak w zwykłej spacerówce przełożona. Jak podnosiłam przód to miałam wrażenie , ze sie złamie stelaż.Może to tylko wrażenie takie.
Mam porównanie z Deltimem Voyagerem 005 - który prowadzi sie łatwiej jakoś. Obydwa wyglądają o niebo lepiej w realu niż na zdjęciach- chociaż zazwyczaj jest odwrotnie.Obydwa trzeszczą, skrzypią- ale to chyba kwestia sposobu użytkowania, nie wiem.
 
reklama
Na początku marca jadę "w świat", do cywilizacji obejrzeć wózki. Dopiero wtedy zacznę grzebać konkretnie, szukać okazji. Po prostu za cienka jestem w wózkach, a niestety ze zdjęć nie kupię.

Konkretnie do Haucka - to na pewno nie kupię niebieskiego- taka głupia baba jestem, ze mi kolor robi różnice.Ale szukaj moja droga- ważna sprawa !Dzięki za linki. W zeszłym tygodniu poszedł Hauck Jaguar( ten z limonką) za 400!

Hauck Marlin robili w ładnym czerwonym kolorze ( ale nie miał ten model regulowanego podnóżka)
 
Do góry