reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Intalial juz nie raz na ten temat pisalismy.Gondola mala bo 76 cm wiec do okolo 4 miesiecy gora dla dziecka wiec lipa,po drugie spacerowka jest jakby z gondoli,bo tu nie ma opuszczania oparcia tylko cale te cos sie przekreca i masz jakby wtedy pozycje do spania i dziecko jak w kolysce.Ja nie polecam.Nie ma co juz wiecej wad wymieniac bo te wystarcza :) Zreszta tez podnozek na buty jest nie praktyczny juz nie chodzi o to ze sie nie podnosi tylko o brudzenie butami..........A w tego typu wozkach jest ten problem czesto zauwazylam.

Wiem wybor wozka nie jest latwy.Ale z doswiadczenia wiem ze w wozek trzeba zainwestowac a nie zaraz zmieniak i kupowac nowy bo pierwszy sie nie sprawdzi.Ja nadal twierdze ze najlepiej kupic sama gondole a pozniej pozadna spacerowke na 2,5 roku uzytkowania.
 
reklama
Iwonka2006-dziękuję za odpowiedź, teraz napewno nie spojrze więcej na ten wózek :) to moja pierwsza dzidzia i się jeszcze nie orjentowałam jaki wózek trzeba.
A czy tak do 800zł można już coś kupić ? i żeby nie był ciężki, bo na 3 piętrze mieszkam :( Jeżeli jest jakiś dobry niedrogi to prosze, podajcie ich nazwy
 
Iwonka2006-dziękuję za odpowiedź, teraz napewno nie spojrze więcej na ten wózek :) to moja pierwsza dzidzia i się jeszcze nie orjentowałam jaki wózek trzeba.
A czy tak do 800zł można już coś kupić ? i żeby nie był ciężki, bo na 3 piętrze mieszkam :( Jeżeli jest jakiś dobry niedrogi to prosze, podajcie ich nazwy
A nie masz gdzies kolo siebie komisow z rzeczami dal dzieci? Idz i najpierw tam popatrz bo naprawde zazyczaj gondolki sa uzywane kilka mioesiecy i sa jak nowe a tanio mozna kupic firmowy wozek w komisie a pozniej zainwestowac z 500 zl w spacerowke.:tak:
a ty nie masz windy pewnie?????/
 
Wiecie co ja teraz tak przelecialam te wszystkie modele wozkow i nie ma takiego co by mial wszystko co by mi odpowiadalo....Zawsze jest cos za cos......Albo ma sie szerokie i sztywne oparcie w spacerowace rozkladane do pozycji lezacej,albo leka parasolka z miekim oparciem nie zdrowa,a te nowoczesne wozki niby ladnie wygladaja ale tez miejsce na nogi w wiekszosci z materialu,wyobrazam sobie juz te bloto z butow,,,,,,i tez rozkladaja sie a raczej sa w funkcji kolyski i nie maja tacek choc jeden taki znalazlam tani i ma juz tacki:tak:Wielofunkcyjne typowe sa ciezkie i zle sie prowadza szczegolnie jak jeszcze dojdzie do tego waga dziecka,w tych nowoczesnych a to gondola mala,albo przerabiana ze spacerowki,z zewnatrz ladnie wyglada ale...zawsze jest jakies ale.
 
ja sie juz zdecydowalam i napewno kupimy chicco 4 for me:-)jak znajde fotke to wkleje:tak:w przyszlym tygodniu ide go obejzec na zywo:-p
 
My z Mężem zaczęliśmy dziś oglądać wózki.
Jeszcze nie oglądając doszliśmy do wniosku, że chcielibyśmy wielofunkcyjny, odrazu z fotelikiem do auta..
Tylko jak zobaczyliśmy te ceny, to byliśmy trochę zaskoczeni.:-(
Mi bardzo podobają się wózki GRACO, tak samo łóżeczka turystyczne - wyglądają na dobrze wykonane...
myślałam o: GRACO wózek Vivo Gaia + Logico S + baza nosidło (287834538) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko pewnie się nie zdecydujemy... nie chodzi o to, że mamy za mało pieniążków, ale mój Małżon uważa, że można kupić taniej, no i całą batalię dziś o to stoczyliśmy.:-(​
 
reklama
A co myslicie o wózku Roan Marita ??
W zasadzie się juz na niego zdecydowałam, ale po przeczytaniu tego wątku zaczynam mieć wątpliwości.
http://http://www.allegro.pl/item279963682_roan_marita_ekspr_wysylka_gratis_kolekcja_2007_.html


niestety nie otwiera mi sie twoj link i jeszcze jedno.Pisalam ci na innym watku ze kod suwaczka musisz wkleic w podpisie.Czyli wejdz w Ustawienia,potem Edytuj podpis i tam wklej ten kod suwaczka i zatwierdz.Nie bedziesz wtedy musiala za kazdym razem go wstawiac:tak::-)

ja sie juz zdecydowalam i napewno kupimy chicco 4 for me:-)jak znajde fotke to wkleje:tak:w przyszlym tygodniu ide go obejzec na zywo:-p
czekamy na fotke:-)

Ja dzisiaj oglądnełam dosyć dokładnie ten wózeczek i jestem bardzo zadowolona, teraz tylko wybór czy 3 kołowy czy w wersji 4 kołowej.
Wózek Volant3/4 Firmy Implast Zapraszamy Okazja! (290954926) - Aukcje internetowe Allegro
Jesli moge doradzioc to wybrala bym jakis ciemniejszy kolorek,a ze dziewczynka to pozostaje czerwony i nie bedziesz musiala przyczepiac czerwonej kokradki do corci zeby ci jej nikt nie zauroczyl;-):-p.Zreszta mieszkasz chyba w domu z ogrodkiem tak ? To wozek czesto b edzie na zewnatrz pewnie a taki ciemniejszy jest praktyczniejszy,uwirz mi:-)
 
Do góry