reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
U nas z wozkiem taka historia ze sasiadka z gory sprzedaje nam swoj za 300zl, jest to z tych wielofunkcyjnych Kadex piko, wozek jest nowy bo jej maly niechcial jezdzic uzywala go chyba przez 4 mc, jak patrzalam na koka to jeszcze te wloski mial. Wiec doszlismy do wniosku ze wezniemy go a po zimie na wiosne kupimy jakas fajna spaceroweczke ze sklepu :-) wiem ze te wozki sa dosc ciezkie i niemaja srenych kolek ale mysle ze ten krotki czas dam rade, a jesli nie to u nas tych zim takich snieznych niema wiec mozna spacerowke dobry spiwor i bedzie ok
 
Witam. Jakiś czas temu spodobał mi się ten wózeczek
WÓZEK SCOUT OWAL II EXTRA KOLORY Mercedes 4YOU !! (285704922) - Aukcje internetowe Allegro

kolor czerwony.
Chciałabym wózek z pompowanymi kółkami.Mamy u nas chodniki I klasa ale na spacery raczej na obchód miasta nie będę chodziła.
Coś za coś - kobylasty waży 16 kg, pewnie manewry siłowe trzeba przeprowadzać żeby skręcić. Żebym go chociaż zobaczyła gdzieś - ale nie widziałam naocznie i może być lipa. No i jak mi gdzieś piszą, ze coś jak mercedes to raczej jak furmanka bywa.
- odległość od podłoża do dziecka 40 cm- moim zdaniem niewiele coś ( pewnie kosz na zakupy teoretycznie tylko dostępny)
 
wiesz w tym momencie jak patrzalam na ten wozek, pomyslalam ze fakt ze dziecko jest nisko no a do dziecka trzeba sie schylac, moze byc niewygodny, a po drugie jak zima bedzie snieg to bedzie robic jako plog bo jak wjedziesz\ w zaspy pewnie bedzie ciezko :-)
 
no lipa, masz rację. koszyk kończy sie w połowie kółka.
papierki mogę zamiatać na chodniku.
 
no lipa, masz rację. koszyk kończy sie w połowie kółka.
papierki mogę zamiatać na chodniku.

a zobacz na ten :

Wózek Amber Ramatti głęboko-spacerowy (288642797) - Aukcje internetowe Allegro

ja jetem juz na niego zdecydowana :dry: chyba :-p:dry:

ma fajny system gondolka zmienia sie w spacerowy ... nie ejst na maxa zbudowany co ważne dla mnie bo dziecko w lecie nie bedzie sie pocić w wózku " ocieplanym "

a na zime świetny system spacerówkowy z pokrowcem szczelnie zamykanym


znalazłam ten wózek dzieki gazecie " dziecko , zakupy i my " gdzie jest bardzo polecany :cool2::-p
 
No a u nas chodniki maja wiele do zyczenia:-)

L4dY-blrd a nie boisz sie malych kolek ?? na przyklad do parku lub lasu, no i znowu paskudne chodniki :wściekła/y:
 
No a u nas chodniki maja wiele do zyczenia:-)

L4dY-blrd a nie boisz sie malych kolek ?? na przyklad do parku lub lasu, no i znowu paskudne chodniki :wściekła/y:

hmm.... ja mam duzy ogród w koło domu ..wiec jakoś nie planuje wycieczek lesnych i łąkowych :dry: ( las mam kilometr od domu w sumie)
co do chodników to w koło mam proste :-p

a na wieksze wypady ładuje maluchy do auta i zamiast wózka biore chustę albo nosidełko :tak:
 
U nas chodniki są naprawdę niezłe.Z tym, ze ja nie znoszę chodzenia na zakupy, spacerów po mieście, posiadówek przy fontannie czy na rynku. Pewnie mi sie odmieni jak posiedzę w domu trochę dłużej...:-D
Ja nim będę jeździć raczej po mniej wyrobionych drogach z drugiej strony w zimie przecież nie będę po polach hasać.
Tak czy inaczej wolałabym koła pompowane, bo sie boję, że mi na kamieniu trzachną plastiki.Wózki ze skrętnymi kołami raczej są wyposażone w plastiki niestety.
L4dY-bIrd w tej aukcji napisali Malo uzywany,gdyz zostal szybko zastapiony nowym. No to sie zastanawiam czemuż to zastąpiony nowym?:dry:Pewnie wyznaję spiskową teorię dziejów.:-p
 
reklama
szopek ...ale to może znaczyc też że np. dostali wózek od ciotek , wujków , dziadków itp . z wyzszej półki bo ten wózek jest ogólnie tani .

Ja tez tak kiedys sprzedałam pierwszego Nestora tylko dlatego że moja mama fundneła Jankowi jeepa . Tylko to był powód sprzedaży .Poza tym byłam z nestora zadowolona .

Ale mysle tez że jeśli polecają jakiś wózek w gazecie dziecinno- rodzinnej to cos musi w tym być
 
Do góry