reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
:-)Moze byl w gazecie bo zaplacili za reklame
szopek faktycznie niczego sobie ten wozeczek
prawda jest ich tyle i w tak roznych cenach jeden ma to drugi nie i zawsze jakies ale ja juz mam wozek wiec problemu niemam ale pewnie go zmienie na spacerowke
 
szopek ...ale to może znaczyc też że np. dostali wózek od ciotek , wujków , dziadków itp . z wyzszej półki bo ten wózek jest ogólnie tani .

Ja tez tak kiedys sprzedałam pierwszego Nestora tylko dlatego że moja mama fundneła Jankowi jeepa . Tylko to był powód sprzedaży .Poza tym byłam z nestora zadowolona .

Ale mysle tez że jeśli polecają jakiś wózek w gazecie dziecinno- rodzinnej to cos musi w tym być


Miałaś Haucka jeepa? I co sprzedałaś? Bo niezły po mojemu.Mi sie kiedyś podobał Hauck Marlin ale nie ma regulowanego ponóżka.
KOSMICZNA TERENOWA SPACERÓWA FIRMA HAUCK MARLIN 4 (285589062) IDG - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
miałam jeepa 3 kołowego firmy Hauck ....babcia sie wybuliła za niego troche bo to z dodatkami i pierdołami ...i po odpakowaniu wózka powiedziałam nigdy wiecej !!!

wózek zajebisty wizualnie ...nigdy nie spotkałam tak superanckich amortyzatorów ...rewelka !
kosz ogromny ...dziecko ma wygode ...ale wózek skrecał w prawo i nic sie nie dało zrobic : przyczyna: fabryczna i dupa blada .

od tej pory unikam wszytkiego co Hauck .

potem był kolejny wózek i kolejny i jeszcze jeden i zakończylismy na Chicco .
 
Wiecie co najlepiej jakis tanszy z gondola lub gleboki a potem spacerowka lepsza i klopot z glowy bo widze ze ciezko dopasowac wozek gleboki ze spacerowym :-)a spacerowego sie dluzej uzywa :-)
 
Wiecie co najlepiej jakis tanszy z gondola lub gleboki a potem spacerowka lepsza i klopot z glowy bo widze ze ciezko dopasowac wozek gleboki ze spacerowym :-)a spacerowego sie dluzej uzywa :-)
Popieram w 100%

Pamioetajcie ze gondolka jest tylko na kilka miesiecy a spacerowka jest wazna bo do 3 lat :tak:

A nie można było tego Haucka do reklamacji?Bo ja sie właśnie na Haucka Jaguara prawie zdecydowałam ( tym razem- ciekawe na jak długo) i zmartwiłaś mnie.
WIELOFUNKCYJNY HAUCK JAGUAR + TITAN LIME + FOLIA (286056601) - Aukcje internetowe Allegro

Za nic bym go nie wziela........wystarczy spojrzec na ta niby gondole,przeciez my rodzimy prawie ze latem! A najcieplejsze dni nasze dzieci spedza w gondolkach wlasnie wiec............
 
reklama
Do góry