reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Iwonko - masz racje, mozna znalezc taniej, ale wrzucilam taki przykladowy.:-) I chyba będziemy właśnie tak robić - oddzielnie kupimy wózek i oddzielnie nosidełko, bo jednak wychodzi znacznie taniej.
Zastanawiam się jeszcze, czy te rzeczy GRACO są drogie bo dobre, czy dlatego, że sprowadzane ze Stanów..

Dobra, pora spać... dobrej nocy dziewczyny.:-)
 
reklama
Dziewczynki ja już kiedyś pisałam o wozku Graco :) mój synus jezdził w nim do 3,5roku :) mialam 1 wozeczke i był super tylko jedna wazna rzecz mój kupiłam w USA i tym razem równiez kupue w USA ;-) pamietam ze jak kumpela kupila wozek tej firmy w Polsce to siedzisko bylo troche mniejsze... ale moze to zależec także od modelu :) AAA wazne, że fotelik byl i jest nadal rewelacyjny, dla mnie musi byc w foteliku budka!! no i podkladka aby sie fotelik nie bujał jak postawię!!! no i jeszce 1 dla maluszka musi być nie wiem jak fachowo sie to nazywa takie cos zeby główka nie latała we wszystkie strony...
 
madamagda ja mam implasta drivera, to poprzednik volanta, i czterokołowca, bo trzykołowe wózki jakies takie niestabilne mi sie wydawaly, przy zjezdzaniu z krawężnika np. wydawało mi się że dziecko wyleci na ulice, ale to może tylko takie moje wrazenie...

a poza tym wózek super się sprawdził na wsi, po wertepach, ma świetne regulowane amortyzatory

duzy kosz na zakupy

dosyc dużą i głęboką gondole, Kubas urodził sie na poczatku marca, wiec była idealna, miescił sie w kombinezonie i spiworku i jeszcze jest dodatkowe przykrycie

w sierpniu przełozyliśmy spacerówke, ma oparcie sztywne i calkowicie rozkladane do poziomu

mozna montować gondole i spacerowke przodem lub tyłem do kierunku jazdy

jesienia i zima, aż do wiosny kubas przejeździl w spacerówce, ma zabudowane boki, wiec nie wieje, szerokie i glebokie siedzisko, zimą spokojnie miescil sie w kombinezonie i spiworku, a do malych dzieci nie nalezy

ta zime tez jeszcze kubasa bede w nim wozic

i mamy do tego montowany fotelik, uzywalismy na początku na zakupy albo do przychodni

a kolorek czerwony - super wyglada, material wcale nie spłowiał

jestesmy z niego bardzo zadowoleni i zatrzymalismy dla drugiego dziecka, wiec mamy jeden problem z głowy i wydatek zaoszczedzony!
 
Lady - faktycznie, cena kosmiczna... ale jak dla mnie to i wózek trochę zbyt kosmiczny...

A co do wózków trójkołowych - sporo chodziłam z takim wózkiem na spacerki z siostrzeńcem - super sprawa, nie mogę powiedzieć, żeby był mało stabilny, ogromnym plusem było też to, że zajmował malutko miejsca po złożeniu... ale do tanich też niestety nie należał.
 
Lady wozek zadko spotykany :-)
mnie sie osobiscie nie podoba
wydaje sie "maly" a gdzie zakupy itd

juana ja nigdy trzy kolowca nie prowadzilam ale jak widze tez mi sie wydaja wywrotne moze nie sa ale wlasnie takie wrazenie na mnie robia nie wszystkie ale wiekszosc :-)
 
Kiedys byl program na Tvn Style Mamo juz jestem i tam ekspert odradzal wozki 3 kolowe,tak samo jak i nie dawno na innym programie raczej odradzali.....
 
reklama
Do góry