reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
No ja mam domek z ogródkiem, także wózeczek będzie pewnie dużo stał na powietrzu, wybiorę taki kolorek żeby nie spłowiał szybko. :-):-) Czerwony bardzo ładnie wygląda na żywo i rzeczywiście dla dziewczynki idealny.
 
Widze ze podoba wam sie ten sam wozeczek co mnie, tez taki zakupie sa naprawde super, moja kolezanka miala i byla bardzo zadowolona. A nie orienrujecie sie czy sa modele w ktorych jest przekladana raczka??
 
Z tego co wiem to nia ma przekladanej raczki w tych modelach spacerowek.
Kurcze zeby tylko te nosidlo bylo inne albo jakbym rodzila znow na zime to bym tez taki wziela ale na lato to nie widze zqa bardzo dziecka w tym czyms.
Kupimy pewnie gondolke sama a pozniej taka spacerowke nowa bo moja juz troszke wyplowiala.........
 
A mozesz podac mi linka z ta gondolka?? Moze ja tez zakupie bo jesli ten model nie ma przekladanej raczki to chyba zrezygnuje
 
reklama
Marlene ja mialam na mysli gondole nie wiem jeszcze jakiej firmy.Poprostu sama bez zadnych tam dodatkowych urzadzen,bo gondolka jest tylko na 5,6 miesiecy a spacerowka na pozostale 2, 2,5 roku zycia dziecka i w nia chce zainwestowac :)
 
Do góry