reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Papercut dziecko na poczatku nie potrafi sie przekręcić wiec nie powinno wypaść a poza tym w takiej formie dostawia sie do łóżka mozna zamontować bok :-) i nie ma problemu
 
Ostatnia edycja:
reklama
cale szczescie jest internet znalazlam na allegro uzytkownika co ma wiekszosc tych higienicznych rzeczy od pieluch tetrowych po te podpaski bella pooorodowe czy szczoteczke do wlosow dla niemowlaka wiec pewnie hurtem wezme i raz za przesylke zaplace[emoji14]
Kochana co to za użytkownik?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki a to moje skromne wyprzedażowe łupy ;)
Spodenki H&M za 50pln i 2x biustonosz do karmienia H&M za 30pln :D
Dla małego 2pack bluzek za 14,90pln i jeansy za 12,90pln z C&A
Kupiłam polecane wkładki laktacyjne z Babydream (7pln) ale były też Premium (10pln)
może wiecie czym one się różnią ?? może te Premium lepsze ? któraś testowała może ??
Zobacz załącznik 760632
Premium chyba przyklejane są

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paper to jest dostawka do łózka, montujesz na boku waszego dużego i masz łatwy dostęp do maluszka. Fajna rzecz na początek bo potem jak maluch zacznie fikać to na pewni trzeba go będzie eksmitować do normalnego łóżeczka :)
 
juz sie wszystkiego dowiedzialam :D dostane brakujacy bok i plozy i to jest kolyska/dostawka ;) ja bede korzystac z opcji kolyskowej bo w sypialni mam juz lozeczko kolo swojego lozka a to do salonu bedzie :D
 
No to jeszcze lepsza opcja :) Kurcze jak tak popatrzę że wy dostajecie tyle pięknych rzeczy od rodziny czy znajomych to dochodzę do wniosku, że moje otoczenie jest jakieś inne...nie dostaliśmy nic od nikogo, zero pomocy :/ Kuzynka miała przyjechać ale jak nie było tak nie ma...Nie to, że oglądam się żeby cokolwiek dostać bo mamy juz praktycznie wszystko ale to po prostu miły gest.
 
reklama
U nas jest tak , że od mamy mojego męża nie mamy nic bo przecież to nasze dziecko nie? Hehe to jej zdanie oczywiście. Ale ja mam to w nosie , nie potrzebuje jej prezentów.

Igi [emoji173]32 tc
 
Do góry