reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

A to dla mojego malenstwa [emoji4]

1466080785-1d1mld.jpeg
 
reklama
Ja kupiłam witaminy kid, ale nie martwcie się na zapas, ze nie wiecie co i jak. Ja po pierwszym porodzie też niewiele wiedziałam, ale dostałam wytyczne przy wypisie. Wy na pewno też dostaniecie, albo zapytacie i będziecie wiedziały wszystko :)

niunia102 wkładki laktacyjne NUK jak dla mnie najlepsze :)

nati_de fajna fura :) Szkoda, że ja mam po synku wózek, bo bym zaszalała, no ale nie mam aż tyle kasy żeby drugi wózek kupować, jak jeden w piwnicy stoi.

Mika06 jakie słodkie kapciuszki :)
 
Ja kupiłam wielorazowe z Babyono, ale dziś się dowiedziałam od znajomej, że i tak każą u mnie w szpitalu nosić normalne bawełniane, żeby był przepływ powietrza.

Ja też mam wielorazowe. W ogóle dla mnie to trochę bez sensu, że wymagają konkretnego rodzaju bielizny, jak i tak krocze przysłonięte jest gigantyczną podpaską poporodową, więc tak czy siak nic się tam nie wietrzy, więc co za różnica jakie majtki się ma. Jak się trzeba wietrzyć, to przecież ściąga się majtochy i podkład i leży się z gołą.....
 
Haha dobre :-) wg mnie z tymi gaciami to chodzi o to ze przy mocnym krwawieniu mogą sie pobrudzic i takie jednorazowe ida do kosza i nie trzena prac bo na wyrach i tak każą leżeć bez i wierzyć rane:-) chociaż słyszałam że w niektórych szpitalach nie pozwalają wcale nosic majtek tylko jak sie idzie do ubikacji tp sie nogi ściska
A na koniec taka mała anegdota :-) jak rodziłam aniolka i juz przyszedł moment ze mialam sie polozyc na tym wyrze do porodu to polozna do mnie mowi a moze by pani majtki zdjęła ja z tych nerwów w majtkach chcialam rodzić
 
Ja ostatnio na tym się przyłapałam u ginekologa, rozebrałam się i miałam ubrać tą spódnicę i stwierdzam, że chyba by się przydało majtki ściągnąć:)
 
Dziewczynki a to moje skromne wyprzedażowe łupy ;)
Spodenki H&M za 50pln i 2x biustonosz do karmienia H&M za 30pln :D
Dla małego 2pack bluzek za 14,90pln i jeansy za 12,90pln z C&A
Kupiłam polecane wkładki laktacyjne z Babydream (7pln) ale były też Premium (10pln)
może wiecie czym one się różnią ?? może te Premium lepsze ? któraś testowała może ??
20160616_171230.jpg
 

Załączniki

  • 20160616_171230.jpg
    20160616_171230.jpg
    208,1 KB · Wyświetleń: 109
W koncu wrzucam :D bryka mojego synka :D Maxi Cosi Mura 4 i fotelik Cabrio Fix <3 jest jeszcze spacerowka, ale zostala w Polsce ( nie zmiescila sie do auta) :p w zestawie jest tez moskitiera i folia przeciwdeszczowa. Polecacie moze jakas torbe do wozka?
Wozeczek super. Tez mam Mure 4 dla corki, ale czerwona. Dla syna tez miala i nie zamienilabym na inny dlatego po raz drugi taki kupilam.
Jesli chodzi o torbe to polecam SkipHop- bardzo drogie, ale ja kupie uzywana. Sa swietnej jakosci i bardzo przemyslane.
 
Tez mam wkładki Nuk, kupiłam po raz pierwszy bo w Gemini była promocja 2 opakowania za niespełna 13 zł :) Ale skoro chwalicie to tym bardziej jestem zadowolona, zwłaszcza że ostatnio po porodzie zanim unormowała się laktacja leciało ze mnie jak z kranu :)
 
reklama
Do góry