reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

ja przy starszym synku zdecydowałam sie na ten materac gryka kokos, bo był najtwardszy z oglądanych, a on miał łóżeczko turystyczne więc musiał mieć dobry twardy materac.
Nie narzekałam, był ok, jeszcze leży na strychu nic się z nim nie działo.
młodszy dostał łóżeczko drewniane z materacem takim dziwnym, jakby taki gruby piasek był w środku albo jakieś kulki, nie wiem czy to nie jest taka łuska gryczana? nie mam pojęcia, ale podobno dobre sa te materacyki. teraz junior pewnie też będzie z niego korzystał

natomiast starszy jak miał niecałe 2 lata I urodził mu się brat to dostał łóżko już pełnowymiarowe 200x90 I w zestawie był taki lichy materac piankowy, mieliśmy go zaraz wymienić, ale akurtat wtedy uczył się korzystac z nocnika więc nawet pomimo podkładów nieco zasikiwał to łóżko. także w sumie spał na tym materacu koło 1-1,5 roku, zanim nie nauczył się już sam też w nocy wstawać do wc.
po paru miesiacach ta pianka się rzeczywiście wygniatała, ale ponieważ maly zajmował połowę długości tego materaca to najpierw odwróciliśmy materac na drugą stronę, potem na kolejną stronę I jeszcze raz, I potem go już wyrzyciliśmy jak był wygnieciony z 4 stron I kupiliśmy już taki jak my mieliśmy - kieszeniowy czy jakoś tak, jak są materace normalne sypialniane.
 
reklama
hej! jako nowicjuszka i portalu i macierzyństwa mam pytanko ad. wózków firmy baby design, może jakaś Mamuśka miała już z nimi do czynienia i coś podpowie, czy to dobry wybór. Interesują mnie jeszcze łóżeczka IKEA i materacyk, któryś jest tam godny uwagi? :)
 
maldob-dla mnie lozeczka z ikea sa super...wyjmowane szczebelki to zaden minus...bo przecież nie kazdy korzysta z tej opcji. ale musisz sama wiedziec.co do matetaciw to nie wiem ja kupuje w sklepie z materacami jednym caly czas bo sprawdzone
 
Wizyta w pepco i mamy kolejny outfit :)
IMG_0233.JPG
Sama nie jestem typem modnisi, nie przepadam za zakupami odzieżowymi, ale zakupy dla syna to już zupełnie inna para butów :)
 

Załączniki

  • IMG_0233.JPG
    IMG_0233.JPG
    428,7 KB · Wyświetleń: 132
kamcia to wszystko w Pepco?, bo poznaje bodziaki, ale reszty nie widzialam. ja sie tez czaje na ten symboliczny ciuszek, ale kurcze 15zl za bodziaka to troche nie bardzo, tym bardziej, ze mi sie kilka spodobalo
 
Heromina, wszystkie miętowe bodziaki i ten szary z krolikiem to pepco, a reszta tesco i mój kochany osiedlowy :) staram sie kupować po trochu, ale też nie umiem się oprzeć jak widzę coś ładnego - z kupowaniem dla siebie nie mam takiego problemu ;-)
 
reklama
Do góry