reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
heromina ja mialam taka. 3melodie,5glosnosci 3szybkosci bujania. 3poziomy siedzenia(lezaco,polezaco i siedzaca) podnoszona tacka i zabawki...mega polecam,teraz jak kupie to tez jedynie taka
 

Załączniki

  • 1458717810025.jpg
    1458717810025.jpg
    56,8 KB · Wyświetleń: 104
happy mialam chyba nawet taka sama, tele, ze moje dziecie balo sie hustania hehe, wiec nie pouzywalam jej za bardzo, ale faktycznie moze poszukam takiej lezaco/siedzacej
 
Heromina ja kupilam jak mały mial 5miesiacy ale to dlatrgo ze byla typowo do zabawy bo nie jestem za przyzeyczajanirm maluszkow do bujania przed snem itp. ale poszukaj huśtawek jest sporo. duzo moich znajomych poleca fisher price taka w dzungle
 
No kochana kawał wózka :) Mała prześliczna i jaka radnosna :)

A do mnie dziś zawitało zamówienie z C&A, niestety na 8 zamówionych rzeczy zwracam 5 :/ Jedna to przez moje gapiostwo, bo nie zwróciłam uwagi na skład materiału. Reszta za duża, a zamówiłam s, rozmiary niestety nie są sobie równe nawet w tej jednej firmie. Kilka wyglądało inaczej niż na zdjęciach, np. nie pokazali tyłu zwykłej koszulki, a okazało się, że ma z tyłu troczki i jest cała przezroczysta. Dobrze, że najważniejsze czyli spodnie i sweterki są ok. Generalnie polecam jednak iść do sklepu (choć tam takiego wyboru nie widziałam) albo wybrać opcję z darmowym zwrotem. Ja jednak zostanę przy H&M, tam jeszcze nic nie musiałam zwracać i rozmiar s jest na mnie idealny.
 
kassia wiesz ja juz ja prawie kupilam, ale cena poszla ciut za wysoko i stwierdzilam, ze mam jeszcze sporo czasu, a tych lezaczkow jest bardzo duzo w necie, wiec na pewno w razie w trafie na jakas okazje. Tylko, ze jak juz dalam chwilowo na luz to trafilam na te wszystkie opinie i zaczelam sie zastanawiac, bo ja nie lubie wywalac kasy,a potem zalowac. Z synkiem mialam ten lezaczek FP , z ktorego pozniej robi sie fotelik,a le srednio sie jako ten fotelik sprawdzal, bo gleboko sie w nim siedzialo i synek nie dosiegal do stolika. Do bujania tez wolalabym za bardzo nie przyzwyczajac, bo pozniej jest problem, ale musze cos wymyslic, bo hce miec tez czas dla synka, a nie wiecznie z mala na rekach.

Dzis kupilam sobie w koncu getry i dzinsy w H&M o matyldo jaka ulga, nic nie gniecie, nie cisnie, a w tych dzinsach nagle zrobil mi sie wzglednie fajny tylek i jakies takie nogi szczuplejsze, kurcze, az sie lepiej poczulam :)
 
Mamy z UK - czy miałyśmy do czynienia z wózkami Cosatto? szalenie mi się podobają, nie chcę burego wózka w kolorze błota a tych bardzo mało na ulicach. Od jakiegoś czasu obserwuję czym się wożą dzieci i większość jeździ w silver crossach. Jestem ogromnie ciekawa szczególnie tego wózka, mowy model i reklamowany jako ultra lekki - to mój wymóg, mieszkam na 1 piętrze bez windy. Link do: Air Travel System My Space, Travel Systems from Cosatto | Cosatto
 
reklama
Do góry