reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

jeszcze zalezy ile dziecko będzie spało w łóżeczku niemowlęcym, mój starszy spał krótko, bo jak miał 1,5 roku to oddał łóżeczko bratu młodszemu, ale młodszy spał dłużej, gdzieś do 3 rż, więc wyjmowane szczebelki, czy materac miał znaczenie.
bok bym się bała wyjmowac w takim małym łóżeczku, szczebelki nam wystarszyły, jakby nie było jednego boku to na bank by spadał z łóżeczka
własnie mu materacyk dokupowaliśmy jakiś lateksowy czy jakoś tak, nie pamiętam już dokładnie.
starszy miał taki dość standardow I chyba najbardziej poppularny gryka-kokos.
 
reklama
Zdecydowanie za małe będzie. 120x60 to jest standard a jak chcesz na dłużej i masz miejsce to możesz sie zastanowić nawet nad 140x70. Co chodzi o niestandardowe wymiary łóżeczek to trzeba tez brać pod uwagę ze nie będziesz miała wyboru materaca.
 
Ja dziś zaczęłam przebierać ubranka jejku ile ja tego mam ale dla chłopca może 2 reklamówki i to różne rozmiary. Jeszcze troszkę mi zostało do przebrania może coś się znajdzie jeszcze. Muszę coś zrobić z tymi ubrankami po córci szkoda żeby to leżało.
Wózek mam po córce ja kupowałam Adamex Mar beżowo szary także pasuje dla chłopca. Spacerówkę też mam quinny zapp xtra też beżowy więc to z głowy. Łóżeczko miałam pożyczone więc tym razem muszę kupić. Jejku ja chyba muszę w końcu się ogarnąć bo w lipcu upały i nie wiem jak będzie
 
Ładne łóżeczko tylko ja mam mieszane uczucia co do szuflad. Przydatne ale to taka zbieranina kurzu a nie ma jak wytrzeć. Kuzynka miała i tak narzekała zwłaszcza że dziecko alergikiem się okazało
 
ladne to z ikei ja niestety nie mam az takich funduszy na lozeczko :( w ogole ogladalam sobie rozne lozeczka i znalazlam piekne, ktore idealnie by pasowalo do pokoju za uwaga 2800 haha nie w tym zyciu szkoda ze w lotka nie zgarnelam tych 60mln
 
reklama
anezram kurcze o tym nie pomyslalam, teraz znow bedzie trzeba przemyslec :o papercut no nie nalezy niestety do najtanszych tyle, ze my mieszkamy za granica, a tutaj Ikea to jeden z tanszych sklepow. jak bylam w innych sklepach ceny powalaly na kolana :-D:-D 2800? czy ktos to w ogole kupuje :szok: ja ostatnio szukalam karuzeli nad lozeczko, znalazlam przepiekna ale 400 zl.. niektore ceny naprawde zwalaja
 
Do góry