reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

a teraz to wogóle moje dzieci używają tylko mydła do mycia I szamponu jaki stoi akurat na półce, bo sami sobie myją włosy, więc co tam sobie wezmą to użyją :wink: młodszy ma jeszcze czasem problem ze spłukaniem, to mu płuczę, albo starszy mu płucze :wink:
 
reklama
U nas Ziaja sie nie sprawdzila, po Dzidziusiu masakra, bo sie wlasnie ta sucha skora zrobila, a po zelu pod prysznic J&J mial ta akcje z wysypka. I tez przy synku na poczatku uzywalam kosmetykow w moim mniemaniu najlepszych, bo polskich i sparwdzonych od pokolen, ale czlowiek nie dosc, ze sie nie zna na skladach to jeszcze malo kiedy je czyta, wiec ciesze sie, ze ktos mnie w tym wyreczyl :) I tak jak wczesniej pisalam jesli sa to kosmetyki dobre i tanie to czemu ich nie kupowac. Natomiast co do tej Sroki to ona dostaje od ludzi prosby o analizy,ale zaznacza, ze testuje tylko i wylacznie kosmetyki dla kobiet w ciazy i dzieci i mozna jej podeslac kazda firme i ona zrobi testy. Ofc, ze rozni producenci jej wysylaja cosie rozne, ale z tego co wyczytalam to ona robi nie zalezne te recenzje, bo podaje wszedzie sklady, a sa tam laski, ktore tez zwracaja uwage na sklad, wiec czasem zwroca jej uwage, ze gdzies tam sie rabnela, Teraz na tym tescie Ziajki cos napisala, ze producent nie bedzie zadowolony czy jakos tak:)
 
@fryte3qa właśnie zamawiam ciuszki od Twojego sprzedawcy na allegro :) Zahipnotyzowały mnie te oczy :)
spodn1.jpg

Myślałam o nich od wczoraj :):):)
 
kurczę tyle ma fajnych rzeczy, że przetrwoniłabym całą kasiurkę ;) jedynie to nie zamawiaj tych śpiochów w paski szaro niebieskie - bo miały najsłabszą jakość materiału ;)

@Heromina sprzedawca nazywa się krzysiu jarzyna - najwięcej sprzedaje na allegro, także ja go znalazłam po popularności
 
Dobrze wiedzieć! Ja generalnie zamawiam przede wszystkim te spodnie, kieszenie wyglądają rewelacyjnie. Do tego pajace i kaftaniki, bo niestety nie mam ani jednego kaftanika :/ Zaraz powyjmuję to co już ma dla synka i dobiorę odpowiednią kolorystykę, żeby mieć jakieś gotowe zestawy, bo na razie taki miszmasz, że dzieciak może zostać zgłoszony do Jacykowa. A tego byśmy nie chcieli :)
 
reklama
Widziałyście Sroka na blogu zrecenzowała Ziajkę, same łapki w dół :/
Link do: Sroka o....: Analiza: Ziajka
Byłam też w tym sklepie w Katowicach Bobo Wózki, rozczarował mnie,
myślałam że jest o wiele większy i więcej wózków a tam trzy wózki na krzyż nooo ;)
no może więcej niż trzy heh ale i tak spodziewałam się o wiele większego sklepu i wyboru ...

Oj nie... to nie dobrze.... bo mój wózek który wybrałam jest dość ciężki i myślałam że znajdę jakiś lżejszy tam:((
 
Do góry