reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

reklama
Widziałyście Sroka na blogu zrecenzowała Ziajkę, same łapki w dół :/
Link do: Sroka o....: Analiza: Ziajka
Byłam też w tym sklepie w Katowicach Bobo Wózki, rozczarował mnie,
myślałam że jest o wiele większy i więcej wózków a tam trzy wózki na krzyż nooo ;)
no może więcej niż trzy heh ale i tak spodziewałam się o wiele większego sklepu i wyboru ...
 
Widziałam właśnie. Kurczę ona tak chwali te rossmanowskie kosmetyki, a ja nigdy nie ufalam seriom "wyprodukowanym dla..." serio są takie dobre? Chwali jeszcze firmę Hipp i nad nią się zastanawiam. Co powiecie?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widziałyście Sroka na blogu zrecenzowała Ziajkę, same łapki w dół :/
Link do: Sroka o....: Analiza: Ziajka
Byłam też w tym sklepie w Katowicach Bobo Wózki, rozczarował mnie,
myślałam że jest o wiele większy i więcej wózków a tam trzy wózki na krzyż nooo ;)
no może więcej niż trzy heh ale i tak spodziewałam się o wiele większego sklepu i wyboru ...

Widzialam, ale ja juz wczesniej na jej blogu czytalam recnzje miedzy innymi Ziajki, wiec obkupilam sie w Babydream i Hipp

Widziałam właśnie. Kurczę ona tak chwali te rossmanowskie kosmetyki, a ja nigdy nie ufalam seriom "wyprodukowanym dla..." serio są takie dobre? Chwali jeszcze firmę Hipp i nad nią się zastanawiam. Co powiecie?

My uzywamy od tyg i no wiadomo, ze dziecko nagle nie stalo sie nie wiem ladniejsze czy czystsze, bo to sklad tu jest najwazniejszy, ale no fajnie pachna te kosmetyki szczegolnie Hipp, bo Babydream jest taki bardziej dzidziusiowy, skora jak to skora dziecka zawsze jest gladka, ale poniewaz mielismy przez chwile problem z suchoscia to nastapila poprawa

No ja kupiłam wszystko co potrzeba z Rossmana :) no bo po co przepłacać jak te są ok ?

Dokladnie, ja nawet plyny do prania kupilam, bo tez maly mial czasem jakies takie nie wiem krostki czy cos, wiec zobaczymy czy tow ina plynu do prania byla.
 
Ja używałam babydream szamponu, ale dla starszych dizieci I jest naprawdę fajny.

a Hipp próbowałam, bo miałam mnóstwo próbek I niestety bardzo uczulały mojego starszego, więc się kompletnie zraziłam do tej firmy I potem już nic ni epróbowałam. no, ale to było 7 lat temu, może teraz coś się zmieniło.

co do rożka to nie miałam. rodziłam do tej pory w zimę I zawijałam w kocyk. teraz rodzimy w lato to troche inaczej.
 
Widziałam właśnie. Kurczę ona tak chwali te rossmanowskie kosmetyki, a ja nigdy nie ufalam seriom "wyprodukowanym dla..." serio są takie dobre? Chwali jeszcze firmę Hipp i nad nią się zastanawiam. Co powiecie?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
mam tak samo nie ufam seriom wyprodukowanym dla sieciowek. nie dajmy sie zwariowac dziewczyny- w kazdym kosmetyku cos bedzie ok i cos beeeeeeeeeeeeeee
 
mam tak samo nie ufam seriom wyprodukowanym dla sieciowek. nie dajmy sie zwariowac dziewczyny- w kazdym kosmetyku cos bedzie ok i cos beeeeeeeeeeeeeee

dokładnie. tez każde dziecko inne, jednemu podpasuje, innemu nie.
ja bardzo lubię kosmetyki ziaja, często kupuję dla siebie.
dla dzieci też miałam jakiś płyn do kąpieli I szampon I były bardzo fajne. w lato tez używałam kremów z filtrem dla dzieci I też były ok.
poza tym firma babydream I hipp to firmy niemieckie, firma ziaja jest polska I ma produkcji w 100% w polsce, jeśli to ma dla kogoś jakiekolwiek znaczenie :wink: ja z reguły wolę kupować kosmetyki (i inne rzeczy) polskie jak mam taki wybór.
poza tym produkty na blogach są często sponsorowane. ten kto piszę często poleca to co mu producenci przysyłaja za darmo. nie wiem, nie czytałam tego bloga, może tam tak nie jest, ale warto opinię opierać też na kilku innych źródłach, a nie na jednym.
 
reklama
dokładnie. tez każde dziecko inne, jednemu podpasuje, innemu nie.
ja bardzo lubię kosmetyki ziaja, często kupuję dla siebie.
dla dzieci też miałam jakiś płyn do kąpieli I szampon I były bardzo fajne. w lato tez używałam kremów z filtrem dla dzieci I też były ok.
poza tym firma babydream I hipp to firmy niemieckie, firma ziaja jest polska I ma produkcji w 100% w polsce, jeśli to ma dla kogoś jakiekolwiek znaczenie :wink: ja z reguły wolę kupować kosmetyki (i inne rzeczy) polskie jak mam taki wybór.
poza tym produkty na blogach są często sponsorowane. ten kto piszę często poleca to co mu producenci przysyłaja za darmo. nie wiem, nie czytałam tego bloga, może tam tak nie jest, ale warto opinię opierać też na kilku innych źródłach, a nie na jednym.
zgadzams ie z toba. ja kupilam ziajke i bede uzywala- zobaczymy czy malemu podpasuje. potem wam powiem czy dobre :)
 
Do góry