reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki i cale szalenstwo zakupowe

Ja nianie na pewno kupie planuje taką z kamerą ale my mieszkamy w domku więc dla wygody zeby nie latać po schodach przy każdym szmerze
 
reklama
Ja miałam elektroniczną nianię i naprawdę super urządzenie, polecam bardzo :).
Co do wózków ja będę polecać Tutka, naprawdę rewelacja, ja miałam GRANDER i zostawiliśmy dla drugiego dziecka :) szwagierka miała TOMBERO i też zachwalała wszystkim, ale wiadomo każdy lubi co innego :)
my chcemy potem kupić nową jakąś lepszą spacerówkę,niż zwykłą parasolkę :) ale to jeszcze mamy czas...
 
Okasia ja miałam bebe confort musieliśmy oddać ale teraz wiem ze kupie taki sam .
Jest absolutnie wygodny i dla dziecka i dla mamy i taki klasyczny . Ma świetna spacerówkę której plecki sie nie rozkładają tylko całe siedzenie sie kładzie wiec można nawet malutkie dziecko w położonej spacerówkę wozić w lecie
Niestety nie pamietam jaki to model ale tu znalazłam taki sam :
http://www.apolloraincovers.co.uk/index.php?action=full&id=12
 
My zamiast niani mamy kamerkę wifi foscam nad łóżeczkiem. Do tego kupiliśmy jakiś tani tablet i mamy podgląd na Mała. Przydaje sie w nocy, bo widzę czy córeczka nie jest odkryta :-). Można zainstalować program na telefon i z każdego miejsca zobaczyć co sie dzieje.
 
Majku fajny ten wózek, a kółeczka dawały sobie radę z trudniejszym gruntem?
 
co do niani elektronicznej to nie miałam, ale brakowało mi pare razy.... mieszkam w domku I jak czasem pranie wieszam na strychu, lub w lato na ogodku, itp to by się przydała. albo jak goście sa na innym piętrze a dziecko śpi na innym to też się przyda.
nie wiem czy własnie teraz nie kupię, albo zażyczę sobie na jakiś prezent dla dziecka.
chociaż z drugiej strony moja siositra ze szwagrem używają aplikacji w telefonie jako niani :wink:
jest taka aplikacja, że jak telefon leży koło dziecka I dziecko zapłacze, to telefon automatycznie dzwoni pod wskazany numer telefonu :-) :) tylko oczywiście korzystają jak są we dwoje, bo jeden telefon musi leżeć koło dziecka.
 
Znalazłam dwie niani Philipsa w rozsądnych cenach. Może miałyście którąś z nich i możecie wyrazić swoją opinię.
f-philips-avent-elektroniczna-niania-biala-niebieska-scd501-00.jpg


f-philips-avent-elektroniczna-niania-scd505-00.jpg
 
reklama
nie mialam takiej wiec nie pomoge. mialam taka i ta polecic moge- ma juz prawie 6 lat i nadal dziala i przy drugim dziecku bedziemy ja uzywac
ac401_4_zps79e5ec0a.jpg

a z tym katarkiem i frida? ktore lepsze . ja przy alej fride mialam ale katarek podobno lepszy. mzoe ktoraz uzywa lub uzywala
 

Załączniki

  • ac401_4_zps79e5ec0a.jpg
    ac401_4_zps79e5ec0a.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 103
Ostatnia edycja:
Do góry