reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

reklama
Dziękuję ci Kotek, i jeszcze dziękuję za ciepłe słowa w sprawie mojego problemu :tak:;-) na Czerwcówkolandzie.
Kolor to Apple Green Reflection czyli taki zielony jabłkowy. I taki duzy mi się ten wózek wydaje teraz w bloku - w sklepie wyglądał na duuużo mniejszy. Ale ta wielkość pewnie "zgubi się" na pierwszym spacerze :-D;-)
 
Melduję, że dziś zakupiliśmy wózeczek. Zdecydowaliśmy się na ten firmy Emjot w kolorze zielonym (ciemny mieszany z pistacją i lekkimi paseczkami). Jestem bardzo zadowolona bo jest bardzo fajny. Jutro może zrobię zdjęcia i się pochwalę.
 
Dzagud gratki wielkie:D to już chyba macie wszystko? łóżeczko juz złożone? czekamy na zdjęcia:)
 
Ano, wszystko kupione, poprane, poprasowane, wywietrzone, wysterylizowane itd.:-D Łóżeczka nie składaliśmy, bo to może zrobić Mąż w ostatniej chwili. Tym bardziej, że materacyk do łóżka ma ciągle siostrzenica męża, która tym materacykiem zabezpiecza synka żeby w nocy nie spadł przez sen na podłogę. No ale trudno, musi wymyśleć coś innego i zaraz nam oddać. Zresztą u niej ciągle jeszcze jest jeszcze wanienka i leżaczek, ale to nam na rękę, bo i tak miejsca mało.
 
reklama
Dzagud nie wiem czemu ale myślałam że wózek już macie... Cykaj koniecznie fotkę i pokazuj :-)
W ogóle, totalnie przygotowana już jesteś :szok: Jejku, zaczynać się bać? :eek: Troszkę mnie czasem niepokoi to, że sporo mi brakuje i nic nieprzygotowane... Muszę przestać o tym myśleć... ;-)
 
Do góry