reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Lady_b ja wybrałam kolor Apple Green Reflection i zamówiłam od razu spacerówkę, bo wiem, że w zimie nie wyrobimy ze zwykłą "parasolką".
Bardzo fajnie ten twój wózek wygląda. Ja chyba nie widziałam go nigdy na żywo. Wygląda na lekki.

Niuni, czyżbyś ty też miała ten sam wózek co Lady_b ??
 
reklama
Moj wózek juz dojechał do teściów ale mówią mi że on bardziej żółty niż zielony :( i sie boje ze żuczki go będą obsiadać, kurde na zdjęciu był zielony jak jabłuszko :sick:
 
Sorga ja widzialam na zywo ten kolor mi on przypomina kolor jablka pistacji cos kolo tego a mam pytanie ty zamowilas ten wozez z wszystkimi kolami rownymi czy moze te z przodu sa mniejsze ?
 
Ja kupilam jakis czas temu ale ostatnio zauwazylam u nas w sklepie i na jakichs stronka ze sa juz te z malymi:-) szczeze mowiac mnie bardziej podoba sie ten z wiekszymi ale to kwestia gustu :-)
 
reklama
Do góry