reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Wczoraj teść dzwonił że nasz wózeczek będzie w srodę, tylko na fotelik bedziemy musieli poczekać bo w hurtowni naszego koloru nie mają. za wszystko czyli- implasta drivera 4xl i fotelik teśc zapłaci 1600 PLN mysle że udało mi się fajnie to znaleźć, tu jest link do sklepu (najtańszy jaki znalazłam)
 
reklama
To wygląda na to że będę jedyną Mamą nie inwestującą dużej kasy w wózek. Może dlatego, że już mi się raczej dalej nie przyda...:-( choć nie powiem że bym nie chciała.
My poprzeglądaliśmy wózki w sklepach i chyba kupimy jeden z polskich wózków, bez gondoli tylko z nosidłem i na pasach. Widziałam u siebie na osiedlu kilka mam z tymi wózkami, specjalnie je zaczepiałam i pytałam i były bardzo zadowolone. A moja kumpela polecała mi te pasy (mimo że się wahałam), bo powiedziała, że mimo to wózek jest stabilny, a bujanie dziecka w takim wózku to sama radocha. Do tego duży plus, to przekładana i regulowana rączka, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, ochraniacze i torba w standardzie i fajna spacerówka (nie krzesło na kołach). Może to być np. firmy Emjot albo Anmar (nie umiem wkleić linku, ale jak wpiszecie w google, to wyskoczy).
 
Ja tez nie mam zamiaru splukac sie na wozek totalnie;) Kupujemy za 1000 na pompowanych kolach a firmy nawet nie pamietam;-) grunt, ze wozek duzy i wyglada na wygodny
 
my w 1000 też się zamkniemy z wózkiem, nosidełkiem i adapterem do niego :-)
 
Monika77_7, też chciałam ten wózek co ty Quinny Speedi, ale jak go dokładnie zobaczyłam w sklepie to zrezygnowałam. Gondolka ma zwężenie w środku i jest płytka (18cm), jak w zimę ubiorę dziecko w grubsze ciuszki i do tego śpiworek to obawiam się dzidzia może mieć mało miejsca (poza tym też mi tak powiedziała sprzedawczyni). Spacerówka jest mocowana do stelaża na pasach i rzepach a poza tym ma miękkie oparcie, więc przy dłuższym spacerku mogą malca boleć plecki. Mam straszny kłopot jaki wózek wybrać. Chciałam Mutsy ale niektóre panie też go odradzają. Jestem w kropce, choć mam wybów - Bebecar Icon, jest bardzo funkcjonalny, mały po złożeniu, tylko nie podoba mi się w nim że budkę ma do gondoli i do spacerówki taką samą (jest duża :( - i tylko taki feler tego wózka znalazłam). Pozdrawiam.
 
Jeżeli ktoś zna jakieś opinie na temat Bebecar Icon to bardzo proszę mi napisać. Bo czytałam że Bebecar Stylo są super (mnie osobiście nie odpowiada stelaż - każdy ma inny gust)
 
Dziagud nic sie nie lam ...wozio nie mosi byc w cale drgi zeby byl super...przykladem sa te wozeczki firmy Emjot...cudo!Bardzo mi sie podobaja :)

Sorga fajna ta Wasza bryka ;) bardzo podobna do mojej,tylko wasza ma super amortyzatory do tego rgolowane chyba(?) a moje jakies kiepskie bo wozio sie nie chce bujac :(
Jaki kolorek wybralas?
 
Lady_b przykro mi ale nic nie slyszalm na temat wozka o ktorym wspominasz...
 
lady__b ja słyszałam tyle opinii na temat różnych wózków w ilu sklepach byłam. Jeśli bym się tym przejmowała, to chyba zostałabym bez wózka.
Najpierw chciałam x-landera, ale okazało się, że gondolę ma mniejszą od Quinny, więc stanęło na quinny. Najwyżej będę żałować. Trudno.
Nie wiem, na kiedy masz termin, ale ja chyba w zimie już będę spacerówkę prowadziła, bo nie sądzę, żeby dzidzia chciała jeszcze leżeć na płasko.;-)
 
reklama
Olla, podobno amortyzatory z pasków skórzanych sa najbardziej efektywne ale.. zdecydowalismy sie na takie, wyglądają stabilnie, nie piszczą i są objęte gwarancją:) kolorek wzięliśmy zielony 62 chyba, taki jabłuszkowy:)))) aty jaki?
 
Do góry