reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

Ja stawiałam na bezpieczeństwo wiec wybrałam wozek który kosztował ok 2000 zł 2w1 i do tego fotelik za Ok 550 zł wiec wyszło mnie drożej niż zestaw 3w1 w tym przypadku. Mój fotelik jest do 13 kg.
Jak dużo jeździcie samochodem to uważam, ze lepiej wydać wiecej na fotelik niż na wozek. Gondola nie służy długo, a jak tylko dziecko stabilnie siedzi to przeważnie rodzice kupują lekka spacerówkę.
 
reklama
Tak to prawda że te foteliki z zestawu 3 w 1 rzadko Maja atesty ale nie musisz koniecznie kupować tych z zestawu. Możesz wybrać sobie fotelik innej firmy, teraz większość fotelików pasuje do stelazy wózków. I tak ja mam wozek anex i fotelik cybex Aton q
 
Ja mam wózek Bebetto Luca. Uważam jego zakup za strzał w 10 :) Jako pierwszy wózek mieliśmy Mutsy i syn kompletnie nie tolerowal jazdy wózkiem. Brak fajnej amortzacji w naszym przypadku był utrapieniem. Po 3 miesiącach kupiliśmy Bebetto i w końcu mogłam wychodzić na spacery :)
Fotelik Maksi Cosi z baza. Po cesarce nie wyobrażałam sobie szarpać się z pasami, żeby zapiąć dziecko.
 
Ja mam wózek Bebetto Luca. Uważam jego zakup za strzał w 10 :) Jako pierwszy wózek mieliśmy Mutsy i syn kompletnie nie tolerowal jazdy wózkiem. Brak fajnej amortzacji w naszym przypadku był utrapieniem. Po 3 miesiącach kupiliśmy Bebetto i w końcu mogłam wychodzić na spacery :)
Fotelik Maksi Cosi z baza. Po cesarce nie wyobrażałam sobie szarpać się z pasami, żeby zapiąć dziecko.
A wozek Bebetto Luca mialas 2w1/czy 3w1? Czy jest przy nim odpinany pałąk ? Zerkłam na internecie to ładnie sie prezentuje i cena znośna :-)
 
A ten fotelik samoch. w wozku 3w1 jak dlugo mi posluzy? Moze lepsza opcja 2w1 i osobno dokupic fotelik? Juz sama nie wiem

My w pazdzierniku ale wozek mamy 2 w 1, fotelik osobno bo te w opcji 3 w1 to bardziej funkcja nosidelka niz porzadnego fotelika samochodowego. Materace z gryka podbno trafiaja sie robale wiec my mamy.pianka kosos.;)
 
A wozek Bebetto Luca mialas 2w1/czy 3w1? Czy jest przy nim odpinany pałąk ? Zerkłam na internecie to ładnie sie prezentuje i cena znośna :-)


Wózek był i jest 2 w 1. Pałak odpinany. Spacerowka montowane tyl i przód. Gondola z wywietrznikiem w takim miejscu, że jak dziecko zechce ( a moj syn chciał) jeździć na brzuchu to widzi świat przez siatke.
Fotelik miałam i mam Macsi Cosi Cabrio.

Materac mamy z Lateksem. U dziadków sama piankę bo grypę kokos wywaliłam przez robale.
 
Wózek był i jest 2 w 1. Pałak odpinany. Spacerowka montowane tyl i przód. Gondola z wywietrznikiem w takim miejscu, że jak dziecko zechce ( a moj syn chciał) jeździć na brzuchu to widzi świat przez siatke.
Fotelik miałam i mam Macsi Cosi Cabrio.

Materac mamy z Lateksem. U dziadków sama piankę bo grypę kokos wywaliłam przez robale.
To musze dobry materac wybrac bo o tych robalach czytalam juz nie jednokrotnie. A ten fotelik macsi cosi mialas z baza? Taki do 9kg?
 
Macsi Cosi Cabrio Fix do 13 kg. Przesadziłam syna jak miał 12 m-cy bo głowa mu wystawała. Baza Famili Fix.


Co do Bebetto to Spacerowka służyła nam długo bo chociaż kupiłam później lżejsza ( z uwagi na ciążę) to Bebetto jechało z nami np. w góry bo po kamieniach super się sprawdzalo.
Bardzo żałowałam zakupu Mutsy a że kosztowało nie mało to bałam się powiedzieć mężowi, że chce inny. W Bebetto folie, torba, mskitoery byly w komplecie a w Mutsy dokupowac musiałam. Sprawdzenie w sklepiewozka jak się " prowadzi" to nic w porównaniu z późniejszym użytkownikiem. A swoją drogą nowe kolory Bebetto sprawiają, że chce mi się 3 bobasa :) he he he normalnie zalatuje reklama he he.

PS. Teraz przy córce doceniam jeszcze to, że wszystko z wózka sama mogę wyprać i w zasadzie sama odswiezylam wózek przed narodzinami malutkiej.
 
reklama
Macsi Cosi Cabrio Fix do 13 kg. Przesadziłam syna jak miał 12 m-cy bo głowa mu wystawała. Baza Famili Fix.


Co do Bebetto to Spacerowka służyła nam długo bo chociaż kupiłam później lżejsza ( z uwagi na ciążę) to Bebetto jechało z nami np. w góry bo po kamieniach super się sprawdzalo.
Bardzo żałowałam zakupu Mutsy a że kosztowało nie mało to bałam się powiedzieć mężowi, że chce inny. W Bebetto folie, torba, mskitoery byly w komplecie a w Mutsy dokupowac musiałam. Sprawdzenie w sklepiewozka jak się " prowadzi" to nic w porównaniu z późniejszym użytkownikiem. A swoją drogą nowe kolory Bebetto sprawiają, że chce mi się 3 bobasa :) he he he normalnie zalatuje reklama he he.

PS. Teraz przy córce doceniam jeszcze to, że wszystko z wózka sama mogę wyprać i w zasadzie sama odswiezylam wózek przed narodzinami malutkiej.
Swietnie :-) cora BARDziej przekonuje mnie wozek 2w1 i osobno fotelik macsi cosi :) jeszcze jak Ty mi taka recenzje dalas to juz wogole :-) a kola w nim sa pompowane i odczepiane? Duzo zajmuje miejsca , czy latwo go zmieszcze do bagaznika? Bo mam hatchback'a :-)
 
Do góry