reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki i foteliki

ja dla mojego ksiecia musze wyprodukowac sie na mutsy
tylko i wylacznie
pierwsza cora miala jakies zdezelowane barachla ktore przekazywali nam znajomi litujac sie nad nami
druga nosilam w chuscie do 3 roku zycia
zaplacilam za to zdrowo - mam przepukline kregoslupa (fakt mala zupelnie inna po chustowaniu ale nigdy wiecej nie kosztem mojego zdrowia..jestem kaleką)
a teraz stawiam na M
zawsze chcialam i chociaz mialabym sie zadluzyc to ten wlasnie MU kupie
 
reklama
E tam Djablica nie MU tylko SOBIE;-) Przeciez tak naprawde to jest nam potrzebne nie dzieciom i kupujemy wg wlasnego uznania, widzimisie i osobowosci:rofl2: I bardzo dobrze, bo inaczej nie byloby takiej frajdy:tak:
 
Carla a on się czymś różni od zwykłego Lupo (bo u mnie ostatnio Lupo jest jednym z 2 na tapecie)?
 
Antiope no właśnie tylko wyglądem i cenę ma wyższą... My chyba z Atlantica zmienimy zdanie na Lupo, bo mimo wyższej ceny to ma spacerówkę montowaną przodem i tyłem, większą gondolę i stelaż po złożeniu ma o wiele mniejszy. Jak zaczęłam myśleć nad Lupo to coraz więcej ich widzę na ulicy :)
 
Diablica ja chciałam Mutsy, ale w końcu chyba kupię x-lander, bo znajoma od koleżanki chce sprzedać czarno zielony za 300zł więc szkoda nie brać. Jeszcze nie wiem który dokładnie model, ale chyba to mi bez różnicy, 300 zł to prawie darmo.
 
Diablica ja też zastanawiałam się między mutsy evo a graco symbio. Z racji małego bagażnika mieliśmy ograniczony wybór. Jednak po obejrzeniu w sklepie zdecydowaliśmy się na graco:-) oczywiście chcieliśmy "używkę" bo mimo że teściowie zadeklarowali że to oni kupują wózek to nie chcieliśmy ich na koszty narażać :-) i zaczęło się obserwowanie aukcji na allegro i tablica.pl i trafił mi się taki zestaw jak chciałam (nosidełko+gondola+spacerówka) za 1300 zł w stanie idealnym i do tego w Szczecinie więc mogłam pojechać i obejrzeć na miejscu :-)
Wózek Graco Symbio 6w1 GO » Wózki Graco Symbio » Wózki dziecięce - EkoWózki a zestaw mamy taki :-)
 
UWAGA!!!
Wczoraj w programie motoryzacyjnym na TVN Turbo podano wiadomość, że firma Maxi Cosi wycofuje ze sprzedaży partię fotelików MAXI-COSI CITY SPS. Istnieje jednak możliwość zakupu wadliwego fotelika.
Firma zamieściła na swojej stronie ogłoszenie dla rodziców, którzy nabyli już foteliki wyprodukowane po 1 czerwca 2012r.:
Ogłoszenie Citi SPS
 
reklama
Do góry