reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Wku**iona jestem :angry: zmieniam lekarza bo to juz przeginka ciągle szybko szybko wizyta 3 minuty trwa.
Mała (bo jest "sugestia dziewczynki" po sekundzie zerkania między nogi) znowu miała ręce na buzce i nie wiem czy z ustami wszystko ok bo mój genialny gin oczywiście się spieszył i nie miał czasu poczekać aż inaczej się ułoży nawet nie popukal w brzuch nic zerknal - ręka na buzi i koniec tematu :-/
Tak więc jestem bardziej zdenerwowana po wizycie niż przed :-/


Sprite współczuję :-( i nie czytaj w necie!

Co do szyjki to ja pojęcia nie mam :angry: mój nie ma czasu chyba na badanie na fotelu :-/
 
* Sprite * zaufaj lekarzowi na pewno wszystko będzie dobrze :)

* femme * cichutko gratuluję córeczki, a co do lekarza to pozostawię jego postawę bez komentarza bo cały wpis musiałabym wykropkować :confused:
 
Ostatnia edycja:
U mnie nici z wizyty bo moja ginka z jakiegoś powodu była nieobecna :-( albo pójdę dzisiaj do innego albo zaczekam do poniedziałku na moją. .ech
Femme przegięcie, nie da się go jakoś przycisnac?
 
Femme, a ja tu prawie zakłady zaczęłam zbierać. Obstawiałam mimo wszystko na chłopca :)
Co do lekarza... Odkąd ja chodzę do swojej regularnie, to też jest na odpierdziel. Czasami nawet małej na ekranie mi nie pokaże. Ale wizyta na pewno nie trwa 3 min. Jeśli faktycznie poczujesz sie lepiej, to zmień lekarza. Przeprowadz wywiad i dowiedz się kto jest warty polecenia. Trzymam kciuki :-)
 
Elutka- jak nic się nie dzieje to może warto poczekać na swoją ginke, jeśli jesteś zadowolona z niej.

Femme- a masz kogoś fajnego na oku? Lekarza ma się rozumieć.:)
 
femme, chyba masz rację ze zmianą lekarza, beznadziejne ma podejście :wściekła/y: Ja też bym chętnie zmieniła, ale już mi się nie chce motać... A u mnie niestety to samo, USG to dosłownie sekundy :confused:

Elutka, poczekaj na swoją ginkę ;-)
 
reklama
a dajcie już spokój z tą wagą :-D:-D;-) trzeba polubić siebie i tyle

Lubie to!!! :-)

Alicja gratki! Lenka tez juz calkiem wazy :-D

Gochson ja nie znam dlugosci szyjki. Ale ostatni gin powiedzial ze twarda i zbita a to chybandobrze biorac pod uwage ze nie mowil nic o tabletkach oszczedzaniu itp :-D

Femme szkoda ze nie jestea zadowolona z wizyty.
Na pocieszeniw powiem Ci ze ja bede szukac innej przychodni by z bobasem jezdzic. Tu trace za duzo nerwow a jednak z maluchem bede pare razy u lekarza

Trzymam kciuki za dzisiejsze i czekam na wiesci :-)
 
Do góry