reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
dzięki. zobaczymy jak antybiotyk sobie poradzi, na szczęście szczep wrażliwy na wiele antyboli. co nie zmienia faktu, że jak już wiem, że go mam (a przecież wiele kobiet go ma i nawet o tym nie wie), to jakoś bardziej ta sytuacja mnie przeraża.
 
sprite, jak Cię huknę, to Ci się odechce czytać! Zostaw lekarzowi diagnozę, a nie doktorowi Google!

Gochson, nigdy nie wiedziałam, jaką mam szyjkę i dobrze mi z tym :-p Więc nie pomogę...

femme,
NOOOOO I????
 
Laski, wiem! ale weszłam, bo chciałam przetłumaczyć łacińską nazwę z wyniku, więc przy okazji co nieco mi się przeczytało :sorry:
ale już nie czytam. nadrabiam BB ;-)
 
reklama
Do góry