reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Agatekw NT 2 mm jest dobre. Wynik powyżej 2,5 mm jest niepokojący. Ja miałam dwa usg z przeziernością i na pierwszym w 12 tyg wyszło 0,9 mm a na drugim w 13 tyg 1,9 mm i lekarz powiedział, że wszystko idealnie, więc nic się nie martw. A jeszcze mi się przypomniało, że w pierwszej ciąży miałam NT 2,3 mm i tez było wszystko ok! A Twoja lekarka okropna! :no:
 
reklama
Obsmaruj pinde. Szkoda ze jej w gabinecie nie opier... albo zloz skarge w luxmedzie na nieprofesjonalne i chamskie zachowanie lekarza

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Żelka nie pomyślalam wtedy nawet o tym... Pierwsza ciąża, brak doświadczenia. Szczerze nie miałam pojęcia co to znaczy NT i CRL - ona nie wyjaśniła. a odpowiedź na końcu z pretensją, że nigdy nie ma pewności i ten ton - poczułam się jakbym o coś nie na miejscu zapytała i się ośmieszyła tam.
To było moje pierwsze USG więc nawet nie wiedziałam co i jak :zawstydzona/y: a jak pytałam się o coś podczas badania, to bylo widać że jej przeszkadzam i jak ja mogę nie widzieć tam mózgu, żołądka itd...
 
Bo tacy sa poloznicy niestety szczegolnie dla pierworodek. Czesto sie wlasnie zdaza, ale to sie nie ma co bac czy wstydzic. Jej zasranym obowiazkiem bylo udzielenie odpowiedzi na pytania bo to jej praca, dodatkowo zaplacilas jej pieniadze. Ale ja do pokornych pacjetow nie naleze przy porodzie T wywalilam lekarza z porodowki ... :D bo byl chamski ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
:angry: co za wredna pinda! Nie dziwne ze od razu na skargę nie poszłaś musiałaś być w niezłym szoku i stresie :no: ale teraz już jej nie odpuść takie sucze trzeba eliminować...
 
OBSMARUJE! obiecuje i jak bede tam w pt, to złożę skargę :cool:
Niepotrzebnie zaczęłam czytać z rana w necie o tej przezierności karczku.
 
Agatekw dobrze zrobisz! Może ktoś przeczyta i wybierze innego lekarza. Ja też mam abonament w luxmedzie i niestety nie udało mi się jeszcze trafić na lekarza ginekologa, któremu bym mogła zaufać, więc chodzę prywatnie a tam na badania tylko. Jakiś czas temu zapisałam się tam do endokrynologa, bo pomyślałam po co mam płacić za prywatne wizyty jak mam to w abonamencie. Na wizytę czekałam 2,5 miesiąca i tak się złożyło, że jak poszłam to byłam już w ciąży, tzn miałam już 2 badania bhcg z pięknym przyrostem 300% w ciągu 48 h. Pani doktor niezadowolona, że przychodzę po kuracji u innego lekarza i zszokowana jakie leki brałam /choć wszystko było związane z niedoborami hormonów/ i powiedziała, że jak nie miałam badanej rezerwy jajnikowej i czegoś tam jeszcze to skąd ona ma wiedzieć, że w ogóle jestem zdolna do zajścia w ciążę. Zbaraniałam! jakby mnie w ogóle nie słuchała /mam córke i byłam wtedy już w ciąży/. Wstałam i wyszłam. Tak więc mam dystans do kompetencji lekarzy w luxmedzie. Choć na pewno zdarzają się w porządku, ja po prostu nie miałam szczęścia na nich trafić;)
 
reklama
Mam podobne dowiadczenia z lekarzami tam... Jedynie dermatolog trafilam kiedyś konkretną.
A na badania tez tam chodzę ze względu na to, że skoro mam abonament to po co płacić dodatkowo gdzie indziej :/
 
Do góry