reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Nieobecna mnie się lekarz pytał kiedy miałam bo tak jak mówisz robi się ją co 1,5-2 lat. Z resztą po co robić w ciąży, nawet jakby odkryli komórki rakowe to żadnego leczenia w ciąży bym się nie podjęła.
 
reklama
Kasiek, super, ze wszystko w porzadku. Ja sie nie moge doczekac nastepnej wizyty, mam nadzieje, ze zobacze jak male sie rusza;)
 
Mi cytologie pobrała na ostatniej wizycie :) ale podobno pomieszali szkiełka i muszę iść jeszcze raz ;/

Dziewczyny, od kiedy można iść na to usg I trymestru, jak się jest w 11 tyg czy jak się go skończy? umówiłam się na przyszły wtorek i to będzie ostatni dzień 11-tego tyg i nie wiem czy nie będzie za wcześnie.
 
U mnie bad nius: zadzwoniliz przychodni ze wyniki wyszly zle. Mam tylko nadzieje, ze to ta tarczyca z nic z tych badan ciazowych. Ide do lekarza na 17.30. Jak nie yrok to sr..czka
 
indi trzymam kciuki by sie okazalo ze nic powaznego

gabi z tego co wiem miedzy 11 a ostatnim dniem 13tc, ale z tego co mi wiadomo dzidzia musi byc tez odpowiednio duza. wiecej nie pomoge bo ja nie ide wiec wiem tyle co gdzies doczytalam
 
reklama
Do góry