reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Mnie w pierwszej ciąży wychodził termin z USG kolejno na 31 grudnia, 26 grudnia i 24 grudnia, wszyscy przepowiadali, że święta/sylwestra spędzę na porodówce, a tu taki psikus, chciałam Dzidzię ze stycznia to mam :-)
 
reklama
Hexanka, czy Twój suwaczek odlicza czas od ostatniej miesiączki? Kurcze, nie przypuszczałam, że w 4 tygodniu już coś widać na USG! Sama jestem w 4 tygodniu (licząc od dnia ostatniej miesiączki) i chciałam się jeszcze ze 2 tygodnie wstrzymać z wizytą :-)
tak suwaczek jest ustawiony od 1dnia ostatniej miesiaczki czyli 19kw , biedroneczke stworzylismy ok 3/4 maja wiec na zdjeciu zarodek na w sumie ok 2 tyg od zaplodnienia a wiec 4tydz ciazy
poraz pierwszy takie zdjecie jest dla mnie czytelne ,wczesniej jak mi sie kol chwalily to nic nie widzialam a teraz wide wyraznie ;-)
wizyta byla nastepstwiem wynikow z beta hcg kt wskazywalo na b.wczesna ciaze wiec poszlam za ciosem
moj czarny punkcik jest dobrze zagniezdzony wiec chyba sie nie myle w obliczeniach
za 2 tyg mam kolejna wizyte - chyba bedzie juz seduszko biło w rytmie cza cza ;-))))
 
Ostatnia edycja:
Hexanka, no to wzięłam z Ciebie przykład i zapisałam się do gina :-p Wizyta we wtorek, czyli będzie 5 tydzień :tak: Tylko ja nie określę, kiedy stworzyliśmy Kropka, bo staranka były codziennie przez cały płodny tydzień :-p
 
A ja mam wizytę jutro na 13 juz robie pod siebie ze stresu! ;) biorę aż męża ze sobą ;) tesciowa pewnie też się pojawi bo jej poradnia jest koło poradni gin :) tłoczno będzie ;)
 
jezyk norma :) ale ma to swoje zalety wszyscy lekarze mnie znają bo tesciowa lekarka teść lekarz q zgorzelec mały :) gdzie nie idę to zawsze "pozdrów teściów" szaleństwo :p
 
Doggi, ja mam babcię i dziadziusia lekarzy, co prawda od dawna nie pracują w zawodzie, ale znajomości zostały ;-) Na porodówce to jak królowa byłam, tylko przy porodzie ze 20 osób na sali, bo każdy chciał pomóc :-D
 
Zabiłabym chyba, jakby mi się tyle osób plątało przy porodzie :D

A powiedzcie mi, te wizyty całą ciążę tak często (co 2 tyg) będziecie miały czy tylko teraz na początku? ;]
 
reklama
Ja co 3tyg chyba się przychodzi jął wszystko ok przynajmniej tak w poznaniu było te 3lata temu jak jest teraz nie mam pojęcia
 
Do góry