reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Agulqa, ja pracuje na dwa fronty, ale tylko tej pracy na etacie mam serdecznie dosc, w drugiej staram sue rozwijac I jak juz dojde do siebue po ciazy to to bedzie moim gliwnym zrodlem utrzynania.
 
reklama
Indi widzialam zdjecie twojego usg i mi to na chlopczyka wygląda :)
Mi tez wszystkue mozliwe wrozby
Soda,wywar z kapusty,obraczka,kaledarze itd pokazuja córkę.

Zadko pisze z wami moze pare postów napisalam ale podczytuje was w miare mozliwosci.
U mnie po badaniach przeziernosc karkowej wyszlo troche za duzo wiec dostalam skierowanie do specjalistów.
Tak okazalo sie wszystko bardzo ok.dzidzia ma wszystkie narzady,paluszki i wyglada na bardzo zdrowe.
Dziewczyna na watku o planowaniu wyglada to na chlopczyka, ale ja wciaz mam nadzieje na swoja wymarzona córeczkę.
Zaden lekarz jeszcze niepotwierdzil.

Gratuluje tym co poznali juz kto mieszka w ich brzuszkach.
 
Kevinka super ze okazało siecwszystko ok, a ta przeziernosc trochę za dużo tzn ile wyszło? Super ze wszystko jednak ok, pisz częściej!!
 
Mialam 3,3
A na tym dokladnym usg okazalo sie,ze dziecko lezy na pepowinie wlasnie na tej faldce i z tad ten wynik,bo uwypuklilo sie.
Nibby nieduzo wiecej ale moj lekarz wolal to skontrolowac :)
I potem wynik byl w najgrubszym miejscu u gory 2.4 a w najchudszym na dole 1.7

Dzieki doggi :)
 
A ja odebrałam dzisiaj ostateczne wyniki z badań prenatalntch i wszystko ok. Lekarz mówił mi co prawda że wygląda wszystko w porządku ale trochę się bałam testu z krwi. Wszystko jest OK ryzyko wystąpienia wad genetycznych mam określone jako niskie. Cieszymy sie
 
Yggam, Kevinja super, ze wszystko wyszlo OK.

Ja juz sue chyba wkrecilam na synka, wszystkim sie wydaje, ze to chlopczyk I mi juz sue samej czasami wyrywa "on". Zobaczymy za 1.5 miesuaca .
 
reklama
Tutaj fotka jak lezy na pepowinie
 

Załączniki

  • 1405937696554.jpg
    1405937696554.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 40
Do góry