reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Nieobecna masz rację że szybko ale lekarz stwierdził że lepiej za wcześnie niż za późno. Pierwszy cukier wyszedł mi w górnej granicy normy a później po miesiącu było już ok. Ale ze względu na ten podwyższony pierwszy pomiar będziemy sprawdzać. A że ja duza dziewczyna jestem to tym bardziej bo podobno ryzyko cukrzycy wieksze :p
 
reklama
Yggam masz rację. lepiej sprawdzić jeśli lekarz ma jakieś wątpliwości


A ja teraz na wizycie za tydzień pewnie nawet USG nie będę miała. Ah te NFZ. Ale i tak w ostatniej ciąży miałam więcej niż 3 przepisowe, a ciąża prawidłowa.
 
Yggam pewnie, że lepiej sprawdzić ;-)

Ostatnio miałam tylko szybkie usg, bez mierzenia, sprawdziła tylko tętno. "Obawiam się", że na następnej też tak będzie (chyba mnie rozpieściły te pierwsze usg), ale na szczęście w połowie sierpnia połówkowe :tak:
 
Indi nie ma nic lepszego niz praca dajaca satysakcje, spelnienie i jeszcze kase ;-)

Kevinka najwazniejsze ze zdrowe ;-)

Yggam super :-) tez sie bardzo ciesze. Ja jeszcze nie mialam tej krzywej cukrowej a teraz mam zlecenie tylko na badanie ogolne moczu.

Ja jak mowilam mialam tylko przeziernosc na usg mierzona. Nie pamietam jaka byla ale lekarz mowil ze jest ok

A ja nie wiem kiedy dokladnie polowkowe. Chyba jeszczw nie tego 11.08
 
No my już po wizycie.
Młode ma się dobrze, przezierność karkowa w normie.
Dzidzia ładnie ziewała, Michała rączkami i nóżkami :)
Ale strasznie uparta jest (gin śmiał się, że to napewno dziewucha będzie) i trzeba było się namęczyć żeby się odpowiednio ułożyła.
Następną wizytę mam 18.08.

Zdjęcie wstawię później jak sobie z płytki na lapka wrzucę :)
 
Alecta gratki!:-)

Za jutrzejsze trzymam kciuki.
Mnie troszke brzuch dzis pobolewal, ale bez zadnych tabletek wspomagajacych. Juz biore tylko 1nospe i 1 duphaston dziennie. Jeszcze jutro i sroda i koniec i mam nadzieje ze na wizycie w sierpniu bedzie wszystko ok!:-)
 
reklama
Do góry